в детски магазин "Джъмбо" крадат чанти

  • 4 307
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 113
много съм  ядосана хем на себе си ,че не съм била по внимателна и предпазлива ,хем на този човек който и да е който ми открадна чантата.честно казано за първи път ми крадат каквото и да е и ми е много мъчно и болно ,че има такива хора.
другото което е ,че когато забелязах ,че ми я няма чантата от количката и започнах да тичам из магазина една баба и майка с малко дете ме спряха и ми казаха ,че преди седмица и тяхната чанта е открадната от същия магазин.
явно залисани от стоката в магазина и от шарените неща ставаме жертви на гадните крадци не ,че не може да ти откраднат чантата и на друго място ,но искам да ви предупредя пазете си чантите и не само чантите.
да им изсъхнат ръчичките дано.

# 1
  • Мнения: 3 405
За какво е темата?
По заглавие е за крадци на чанти, а по съдържание - кой ще изрече по-тлъста клетва  Confused

По темата - много неприятна случка. Пазете си чантите и не само тях.

# 2
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Супер неприятно и те разбирам напълно - преди седмица се опитаха да ни откраднат колата,докато бяхме на пикник с децата...изпочупиха е, сега е ходене по сервизи и застрахователи........ Twisted Evil Twisted Evil Благодаря ти за предупреждението, и наистина те разбирам,след като вече крадците са готови на всичко, без да им пука за това че си с деца, че си майка,че си си изработила с много труд парите - да се краде винаги е било по-лесно - който го може,го може......само че този Отгоре глед и не забравя - и тяхното си стои Twisted Evil

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
Няма ли камери в този магазин? Сигурна съм че трябва да има видеонаблюдение. Попита ли охраната?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 946
Няма ли камери в този магазин? Сигурна съм че трябва да има видеонаблюдение. Попита ли охраната?
  Peace

Не знам как не ги е срам да крадат точно от майка с малко дете...  Shocked

А иначе това за магазин Джъмбо на бул.България ли става дума?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 623
Няма ли камери в този магазин? Сигурна съм че трябва да има видеонаблюдение. Попита ли охраната?

И аз искам да запитам същото  newsm78

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Това е много неприятно.Съжалявам за това ,което ти се е случило! Confused
НО не кълнете така момичета!

# 7
  • Мнения: 113
питах за камери ,но ми отговориха ,че им бил нужен цял месец за да проверят цял запис от деня и такива глупости и бързах да си анулирам личната карта,другите карти да си сменим патрона на вратата щото сега съм три дни сама в къщи и едва ли не ги чакам да ми дойдат на гости.направо съм се побъркала и мобилният ми телефон е пълен със снимки на детето и ако знаете какви мисли ми минават през главата.
ужас.това ще ми е за урок да бъда по внимателна.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 946
didona1981, дано си останеш само със разправията около документите и загубата на съдържимото на чантата.  Praynig Надявам се крадеца да не посяга на дома или детето ти.
Според мен си е обикновен джебжия и смяната на патрона е добра предпазна мярка за всеки случай.

Иначе как ще проверяват ЦЯЛ МЕСЕЦ записите от един едничък ден.   #2gunfire Да не говорим, че ти можеш да им кажеш и горе долу в кой час е станало... Според мен просто ги мързи и не им пука  #Cussing out , което не е никак етично, спрямо клиентите.  Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 4 585

Кофти работа. Ама и вие жените сте едни ...
Нищо няма да ти сторят, мобилния ти вече е отпътувал към заложгна къща.
Може да звъннеш на номера си, може да се обади някой.
Остава и интимно домашно видеоклипче да си си носела.
Може ли пак да кълнете, на мен ми харесва?

# 10
  • Мнения: 677
А на улица "Марица", крадат касетофони.

# 11
  • Мнения: 1 312
Не само в магазин Джъмбо се краде.
Заглавието насочва в погрешна посока,а магазинът няма вина за инцидента.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Така е!
Съжалявам, но заключвам.
Не виждам начин дискусията да помогне на автора!

Общи условия

Активация на акаунт