Давате ли плодово пюре и Ам заедно?

  • 2 963
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 334
Здравейте !Искам да попитам дали някой дава за следобедното хранене плодово пюре заедно със АМ,защото моята дъщеря след като и дам плодовото пюре между храненията на обяд и привечер не иска след това привечер да си изпива цялото мляко.Чудя се дали да не и давам привечер плодово пюре и Ам или да и давам по малко пюре сутрин и по малко след обяд newsm78

# 1
  • Мнения: 756
аз съм добавяла в пюрето АМ , когато преценя че не е приел достатъчно

# 2
  • Мнения: 391
Аз давам следобед в 16ч00 първо АМ и 15 до 30 мин след това плодово пюре. Не съм ги мешала. А знам че изпие ли си млякото плодовоо пюре няма да ми откаже, а и да го откаже не е толкова страшно, няма да остане гладен ако не го изяде.

# 3
  • Мнения: 71
аз пък в 16.30 - 17.00 часа давам 1/2 бурканче плод.пюре и 80-90 мл. мляко. Това му е закуската и му е достатъчна. Издържа 3.5 часа.  Grinning

# 4
  • Мнения: 119
Според моята педиатърка, киселът е плодово пюре + АМ. Давам плод + мляко за следобедна закуска като ги редувам и с каша.

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз давах плодовото пюре на обяд, преди АМ.
А после само пюре без АМ.

# 6
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
няколко пъти и слагам АМ 2-3 лъжички в пюрето, ако през деня не е изпила достатъчно  Peace

# 7
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз пък нигога не съм добавяла АМ в каквито и де пюрета  Wink

# 8
  • Мнения: 2 334
Аз пък нигога не съм добавяла АМ в каквито и де пюрета  Wink
Въпроса е не дали е добавяно АМ в пюрето а дали се дават двете неща на едно ядене едно след друго,например половин бурканче плодово пюре и 100мл.АМ Wink

# 9
  • Мнения: X
Аз пък нигога не съм добавяла АМ в каквито и де пюрета  Wink
Въпроса е не дали е добавяно АМ в пюрето а дали се дават двете неща на едно ядене едно след друго,например половин бурканче плодово пюре и 100мл.АМ Wink

Да, можеш, както да ги смесваш, така и да ги даваш едно след друго. Чисто плодово пюре не съм давала никога, винаги или с каша или с АМ. Единствено за десерт съм давала чисто, когато ядеше от кухната.

# 10
  • Мнения: 84
 Да мошеш - това си е едно ядене - следобедно или предиобедно - и аз правя точно така.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 585
Може. Аз плодови пюрета много не съм давала, но когато давах, го смесвах с АМ и го ядеше за следобедна закуска.

Нищо не пречи да му го дадеш и после да го дохраниш с мляко. Peace

# 12
  • Мнения: 2 334
Мерси на всички за отговорите  bouquet.А само да попитам има ли значение плодовото пюре дали е преди или след АМ?

Последна редакция: сб, 31 май 2008, 12:44 от malkata Viki

# 13
  • Мнения: 142
 Peace
В 1600 ядем 125гр плодово пюре + 150мл АМ

# 14
  • Мнения: 27 524
Правех му и още му правя такъв "крем" - към пюрето слагам сухо АМ и става идеално  Grinning
Един път на ден давай плодово пюре.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт