Летни памперси???

  • 5 671
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 796
 newsm78 Някой да е чувал за такива и да знаете откъде се купуват??

# 1
  • Мнения: 10 982
За първи път чувам, че има такива. Да не би да става дума за памперсите-бански?

# 2
  • Мнения: 116
 newsm78 Или за памперс гащите, ама защо пък да са летни  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 96
И аз не съм чувала за летни памперси ... Ако някой  е ползвал или е чул нещо да пише......

# 4
  • Мнения: 2 231
И аз не съм чувала за летни памперси ... Ако някой  е ползвал или е чул нещо да пише......
Нека пише, макар, че аман от нашето чувсвително дупе. Ако има такива летни (по-тънички) и да не са намазани с никакви лосиони ще е супер.

# 5
  • Мнения: 1 477
По-скоро за лятото са подходящи по-тънки памперси.Иначе за летни и аз не съм чувала да има.

# 6
  • Мнения: 3 960
Новите на памперс са тънки-в оранжевата опаковка.
Първия път взех малък пакет и пропускаха после взех голям пакет и не ни пропускат Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 3 306
Новите на памперс са тънки-в оранжевата опаковка.

         Peace 

# 8
  • София
  • Мнения: 43 903
Новите на памперс са тънки-в оранжевата опаковка.

         Peace 

да, ама мн мн не абсорбират. не пропускат, но след първото пикване и дупето на синчето от там нататък все влажно седи....което с нормалните памперс не се случва...
Абе не ми харесаха с една дума.

# 9
  • Мнения: 4 428
И аз не съм чувала за летни памперси ... Ако някой  е ползвал или е чул нещо да пише......
Нека пише, макар, че аман от нашето чувсвително дупе. Ако има такива летни (по-тънички) и да не са намазани с никакви лосиони ще е супер.

Пробвай с Бамбино Мио за вашето дупе  Peace И без това няма да е лошо вече да изграждаш някои навици на бебето  Wink

# 10
  • Мнения: 178
Либеро имат хипералергични и са  добри за чувствителни дупета

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ето тук има подобна тема. Аз лично да си призная не бях се сетила за по-тънки Blush

# 12
  • Мнения: 2 231
И аз не съм чувала за летни памперси ... Ако някой  е ползвал или е чул нещо да пише......
Нека пише, макар, че аман от нашето чувсвително дупе. Ако има такива летни (по-тънички) и да не са намазани с никакви лосиони ще е супер.

Пробвай с Бамбино Мио за вашето дупе  Peace И без това няма да е лошо вече да изграждаш някои навици на бебето  Wink
Ами започнах да изграждам някои навици, но от преди само 5 дни, върши си работата в гърнето, но това не й пречи да го прави и в памперса (особено пиш). Сега ползвам Хъджис Премиум и с тях нямам проблеми, но все по трудно се намира размер 7-18 кг. Обикновено в Метро ходим. Дано по-скоро се научи, че наистина й е време, а есента и на ясла ще я давам Laughing

# 13
  • Мнения: 10
Либеро имат хипералергични и са  добри за чувствителни дупета
newsm10
Мъничката направи алергия към памперс още на втория ден. От тогава сме на Либеро и няма забележки. Дупето си е здраво без зачервявания.

# 14
  • Мнения: 2 231
Либеро имат хипералергични и са  добри за чувствителни дупета
newsm10
Мъничката направи алергия към памперс още на втория ден. От тогава сме на Либеро и няма забележки. Дупето си е здраво без зачервявания.
Значи и ако този път пак няма нашите Хъджис, ще взема Либеро. Нали нямат някакъв лосион. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт