разтройство, а преди това повръщане

  • 2 312
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
здравейте, имате ли някаква представа за колко дена минава този лош вирус започващо с ужасно повръщане, после преминава след няколко дена в разтройство. всъщност изхожда да чукна на дърво веднъж на ден  ,но по меко от колкото обикновено.иначе сме на диета и пием ентерол. дали е нужно да давам и суметролим.и колко време може да продължи такъв вирус.благодаря.детето е на 2г.2м., и аз и таткото и той мина през този вирус.чакам вашите коментари съвети

# 1
  • Мнения: 3 929
Моят син беше  така преди 2 месеца. Повръщаше 5-6 пъти през деня. Дадох му половин ампула Деган и той пресече и повръщането, и разтройството. Освен това продължих 2 дни с Ентерола и Хидрасека. Диета - сухари или печени филийки, варени картофи, варени или задушени моркови с лимон. Ориз варен и водата от него. Има ли Т? Този Суметролим АБ ли е? Защо мислиш да му даваш от него?

# 2
  • Мнения: 7 201
Суметролима(бисептол) е сулфонамид,не е АБ.Изписвали са го на сина ми след повече от 7 дни разстройство и му помага. Peace

# 3
  • Мнения: X
лекарката каза евентуално да преценя .но нали ви казвам, да чукам на дърво вече не повръща от няколко дена и акито снощи беше оформено и днес преди малко като се изака имаше оформено твърдо и малко каша след това.извинявайте че така писвам.иначе жизнена.какво ще ни помогне този суметролим,като пише в листовката че може да предизвика разстройство.а нали целта да спрем.

# 4
  • София
  • Мнения: 750
в момента и аз съм на тази вълна. Малкият повръща понеделник и вторник - общо 4 пъти - но се обезводни изведнъж, свещички не действаха, сложиха му системи с деган, овладя се повръщането, но почна разстройство.....два пъти на ден ходи в тоалетна, но е много рядко. На диета е - ултра строга, на хидрасек, пробиотик, и дуспаталин ...еми не минава.
Просто не знам какво мога друго да давам.
Бащата му е смъртоносно алергичен към Бисептола и не смея да рискувам и да дам на детето.

# 5
  • Мнения: 7 201
Просто не знам какво мога друго да давам.
Другото,което помага е Нелидикс.Но се консултирай с лекаря ви за дозировката. Peace

# 6
  • Мнения: 982
Суметролима(бисептол) е сулфонамид,не е АБ.Изписвали са го на сина ми след повече от 7 дни разстройство и му помага. Peace
Лекарите много го обичат този Суметролим, а за разстройство им е дежурен.
Вместо да пускат посявка при продължително разстройство, те -Суметролим!

tusana, при вас изглежда нещата са овладяни.Детето е спряло да повръща, изхожданията не са  много, спазвате диета.
Аз давам лечебна Хумана в такива случаи, правя я с консистенция на каша.
Оздравяване ви желая!

# 7
  • София
  • Мнения: 750
Нещата при сина му хич не са цветущи, днес е пак страшно сънлив, има и температура - от преди малко 38 градуса.
Лекарката очаква да се чуем довечера..........дано има подобрение.

# 8
  • Мнения: X
да се надяваме,че вече почваме да оздравяваме.да и аз имам от тази лечебна хумана,но тя е на 2г и не иска такова нещо,казва не ми харесва и точка по въпроса.благодаря за отговорите ви.успех

# 9
  • Мнения: 7 201
Суметролима(бисептол) е сулфонамид,не е АБ.Изписвали са го на сина ми след повече от 7 дни разстройство и му помага. Peace
Лекарите много го обичат този Суметролим, а за разстройство им е дежурен.
Вместо да пускат посявка при продължително разстройство, те -Суметролим!
Посявка правим задължително!

# 10
  • Мнения: X
правихме пълна кръвна картина и два специално ензима с посявка.но за щастие всичко е наред .

# 11
  • Мнения: 982
да се надяваме,че вече почваме да оздравяваме.да и аз имам от тази лечебна хумана,но тя е на 2г и не иска такова нещо,казва не ми харесва и точка по въпроса.благодаря за отговорите ви.успех
Синът ми я харесва, не съм имала проблем.Лечебната Милупа е с друг вкус, може би нея ще хареса.

Посявка правим задължително!
[/quote]

От думите ти, по-горе се разбираше, че ви изписват Суметролим при разстройство продължаващо повече от 7 дни.Това уточнение е важно! Peace

Не точно по темата-оставам си на мнението, че Суметролим се изписва на поразия.Такива са ми наблюденията!

# 12
  • Мнения: X
да доктора каза евентуално до пием суметролим, макар че каза,че от него може да се засили диарията.лека вечер

Общи условия

Активация на акаунт