От къде да купя куклата от фимчето "Ягодов сладкиш"

  • 1 074
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 187
Това ми е питането от къде мога да я намеря, ако сте виждали моля споделете? Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 1 845
Виждала съм в Джъмбо, а също и някакви варианти-Ягодка и приятелчетата й в новата брошура на Хиполенд, но не знам дали са оригинални или някакви китайски несполучливи имитации.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Почти навсякъде ги има вече.  Peace

а също и някакви варианти-Ягодка и приятелчетата й в новата брошура на Хиполенд, но не знам дали са оригинални или някакви китайски несполучливи имитации.

Не знам какво разбираш под оригинални, то всичко вече се прави в Китай. Wink Вчера им разглеждах брошурата, Симона има куклата, която е в комплект с мотопедче - много е хубава, косата й е ароматна - мирише на ягодки. Flutter

# 3
  • Мнения: 1 187
Благодаря Ви за отговорите, ще проверя и в дватая магазина. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 845
Почти навсякъде ги има вече.  Peace

а също и някакви варианти-Ягодка и приятелчетата й в новата брошура на Хиполенд, но не знам дали са оригинални или някакви китайски несполучливи имитации.

Не знам какво разбираш под оригинални, то всичко вече се прави в Китай. Wink Вчера им разглеждах брошурата, Симона има куклата, която е в комплект с мотопедче - много е хубава, косата й е ароматна - мирише на ягодки. Flutter

Ами всичко се прави там, не ме притеснява това, но например има на Куклите Бабри има някои толкова евтини, но ужасни имитации, че чак с поглед се разпадат на съставните части. В джъмбо ги гледах наживо-изглеждаха добре и безопастни поне. Simple Smile
малко офф, chockolina, страхотна снимка на малката мотористка на тази машина бижу Laughing

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 11:06 от marissha

# 5
  • София
  • Мнения: 1 845
http://www.hippoland.net/index.php?page=promo-ето тук може да разгледаш Хиполендската брошура Peace

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 11:05 от marissha

# 6
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Разбрах какво имаш предвид - по празници Симона получава отвсякъде гадни имитации на Барби, които до месец-два се разпадат. Мисля, че тези са си качествени. Peace


малко офф, chockolina, страхотна стимка на малката мотористка на тази машина бижу Laughing

 Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 480
Миналата седмица имаше цялата серия играчки в Хиполенд в Скай сити.  Много бяха хубави, изглеждаха да са от здравите Peace

# 8
  • Мнения: 1 187
Утре ще пообиколя, че нямам време празника наближава 01.06. Peace

# 9
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
На Констанца за Коледа купихме от Джъмбо парцалена Ягодка за 20лв. В началото миришеше на ягодки, вече не, но си е хубава куклата. Изглежда точно като от филмчето.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Хиполенд.Даже в момента са на промоция. Peace

Общи условия

Активация на акаунт