COBOS геймърки 3

  • 14 614
  • 344
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Здравейте

Това е новата тема на Кобос геймърките. Все така  се надяваме да привлечем  и други любителки на Голямата игра.
Това сме ние:
Mi_sy
Kiva
TanyaMG
Topol4e
Момиче
Селинджър
Минзухар
Вечерница
Notar
Сминсчо
Наоми
Jenap


Предишните ни теми:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233232.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245290.0

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 21:18 от минзухар

# 1
  • Мнения: 274
Ееее Мизи, аз докато се изкажа в старата, ти си пуснала новата. Simple Smile
Този рефлекс явно си го развила на форекса Simple Smile

Онзи ден в клюкарника имаше тема "за акциите". Та там видях, че юзърката Реза ( Реза, здравей Simple Smile ), която е и админ и която дори си е позволявала да трие мои компетентни мнения Simple Smile, също има интерес и инвестиции на борсата. Да я поканим ли или да си траем. Не за друго ами трябва ли ни изобщо КФН? Simple Smile

А Мизи, изпуснала си Наоми....
А да , Мизи, кога ще отпразнуваме отлепянето от дъното с много бири? Кво се разбрахте?

# 2
  • Мнения: 274
Е тука мисля ще е интересно:

http://www.investor.bg/?id=64553

А от колко часа ще е? И да бяха дали нещо телефон, адрес, мейл, лице за контакт....нема батко...нема имейл нема к.рац, както казва моя сръбски приятел. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 401
Мдааа, ей сега ще им пиша да ги питам.

Охо, сега видях, че това е семинар - 170 .лв.  Заявки се приемат в БГИТК - http://bulgarien.ahk.de/bg/ausundweiterbildung/diebulgarischewer … papierbrse/#c1553

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 14:32 от минзухар

# 4
  • София
  • Мнения: 4 412
О, привет в новата тема. И аз така си мислех, че трябва Мизи да пусне темата. Дайте линк и в онази изоставената Simple Smile

Ако искате да поканя Реза, тя е много cool, нищо че трие мнения. Селинджър, дай линк към онази тема за акциите в Кликарника.

Аз пък тази сутрин се събедих с гадно чувство, че борсата се е отлепила, но скоро ще ни чака нов спад подари инфлацията, цените на горивата и разни други вътрешни и външни фактори. Та ако ще се виждаме да е по-скоро Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 401
Не е важно, кой ще я пуска, а да се пусне като ората  Wink
За РЕЗАчката, не вярвам да не знае за нашата тема, ама давай, кани я.  Simple Smile
За срещата - от понеделник нататък съм ок, давайте предложения. 
Сега отивам да си прочета Дневниците накрая.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 412
Не е важно, кой ще я пуска, а да се пусне като ората  Wink

Да де и аз това имах предвид, че Ноти отказа поправки.

 А на мен търговия с ценни книжа ми звучи много тежко, дайте да измислим едно сериозно заглавие със закачлив елемент -  "Врачуваме на боб, карти и говорим с извънземни за Кобос, форекс, акции" Grinning или "Чуто, прочетено за за Кобос, форекс, акции"

Да, аз мисля, че които иска е дошъл, но се чудя дали да не изнесем темата в друг по приказлив форум, нищо че няма да ни се броят мненията. Да стане по интересна говорилня, ама може да стане и по-зядлива newsm78

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 15:36 от TanyaMG

# 7
  • Мнения: 2 401

 А на мен търговия с ценни книжа ми звучи много тежко, дайте да измислим едно сериозно заглавие със закачлив елемент -  "Врачуваме на боб, карти и говорим с извънземни за Кобос, форекс, акции" Grinning или "Чуто, прочетено за за Кобос, форекс, акции"

Не е необходимо да се правим на ни лук яли, ни лук мирисали, никой няма да ни повярва, при положение, че сринахме една толкова надеждна акция неотдавна  smile3532 Макар, че и това е стратегия..  Wink

Цитат
Да, аз мисля, че които иска е дошъл, но се чудя дали да не изнесем темата в друг по приказлив форум, нищо че няма да ни се броят мненията. Да стане по интересна говорилня, ама може да стане и по-зядлива newsm78

Със сигурност ще стане,  хич не ми се ще съвсем да ни оредеят редиците..

# 8
  • Мнения: 274
Тук си е добре темата според мен.

КФН-то  Таня, го покани на ЛС. Онази тема никой не я чете Simple Smile

Ако искате да има тук повече хора, може при всеки въпрос на икономическа  тематика в клюкарника и други по четени подфоруми, да вмъквате в постовете си, че има тема за борсата и да давате линк.

Но съм съгласен, че трябва да се зарибяват нови хора, за да има на кого да пълним кошниците с овехтелите ни акции в портфейлите Simple Smile

# 9
  • Мнения: 274
Кво става? Защо сменихте заглавието?

# 10
  • София
  • Мнения: 4 412
Мизи е писала на другото място, че тя го е сменила.
Може би понеже крекнахме с претенции. Аз сега се сетих, че добро заглавие е и "Cobos и Форекс гейм".
Вече не може да се редактира, а не беше лошо да сложим и 4-5 линка за начинаещи в началото. Може другата седмица да се приготвим пак Simple Smile

О, Сели, забравих да ти кажа, че новият ти аватар е много приятен за гледане, точно приляга на подфорум Хоби. Като няма новини на борсата, можем да си говорим за плетки Simple Smile

# 11
  • Мнения: 274
Таничка, новият ми аватар и всичко около него е сложен тенденциозно, но няма да ви занимавам сега с моите любови Simple Smile

Ако искате да се запази оригинайлното заглавие - ОК. Но не е лошо да има и допълнение. Кобос геймърки  - нещо си. Освен това Ноути и аз се чувстваме дискриминирани от това заглавие! Мисля, че Мизи трябва много студени бири да черпи, докато заличи обидата!!!

След минути заминавам за 24 часов запой в Банско! Да се грижите за възхода на индексите.

Мизи, купи ли MCH?

# 12
Нали от вчера кобосите трябвало да бъдат в някакъв тестови режим и да имат функционалността на Хетра. В моя кобос обаче няма нищо ново, как е при вас?

# 13
  • Мнения: 2 401
Привет!
Тополче, оттук ли влизаш http://www.cobos.info  ?  Аз още не съм го преглеждала, днес мисля да го направя. Казват, че нямало съществени разлики.
Сели, аватара.. ти си бил отишъл много напред с материала вече.. Милка ли ти прободе сърцето?
Не купих МСН, не ме огря където исках, сега вече ми мина мерака.
Пускайте по някое и друго предложение за next тема, там ще  сложим и линкове.
Ноти, още ли се сърдиш?

# 14
  • Мнения: 2 401
Имаше ли някой от вас Зрънчо? http://www.investor.bg/?id=64749

Общи условия

Активация на акаунт