Добри майстори - познавате ли такива? Спешно ми трябват!

  • 680
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Здравейте,

Правим ремонт и спешно ми трябват добри майстори. Но не такива, които са боядисали една стена вкъщи и се смятат за голямата работа Simple Smile, защото така и аз мога Simple Smile.

Ако сте доволни от някой майстор мола да ми дадете координати Simple Smile

Благорая!

# 1
  • Мнения: 8 999
Няма такова чудо - добри майстори. Отначало винаги съм доволна, но като си тръгнат се оказва, че все нещо не е като хората направено. И се налага да се доправя. Отсега трябва да се примириш с тази мисъл.

# 2
  • Мнения: 1 175
Въпрос със повишена трудност...

# 3
  • Мнения: 21
Няма по добър майстор от мен Simple Smile, но не ме търсете за работа Simple Smile, но в приказките ме бива Simple Smile.

Иначе напълно подкрепям мнението на baibibi, че единствения резултат от добрия майстор е в пълния му джоб  Money. Като дойдат обещават как ще направят всичко идеално, но после винаги се получава едно НО ...

Но има един начин да ги накараш да си свършат работата. От самото начало му обясняваш какво точно искаш да свърши и как, и най-важното не му плащаш нищо предварително. След като приключи с ремонта минаваш и му казваш какво искаш да до оправи понеже не го е свършил както си го искал. И накрая като си удовлетворен от резултата му плащаш за това, за което сте се разбрали.
Ако всички постъпваме така майсторите няма да се сърдят и противят, а ще си вършат работат, за която сме ги извикали, и за която им плащаме.

# 4
  • Мнения: 75
моля ви! не познавате ли свестни майстори?!

Общи условия

Активация на акаунт