Васко Кръпката в зала 1 на НДК - довечера !!!

  • 3 941
  • 23
  •   1
Отговори
Здравейте,

от името на моя приятел Васко Кръпката имам удоволствието да ви предам:

Майки и татковци, момчета и момичета, а защо не и баби и дядовци, Rock'n'roll-ът се завръща в България!
Все повече се слуша, все повече се свири, все повече нови, млади банди!
А пък ние, старците, още сме тук, и то в НДК! Решихме, че е време за най-якия концерт на най-голямата сцена с най-силния саунд.

Утре (по-точно днес) - 29.05.2008 г, от 20:00

ЗАПОВЯДАЙТЕ

на блус и рок концерт
на Васко Кръпката и приятели:

Подуене блус бенд (събрани специално за концерта)
Каскадьори (доскоро бяха "младите надежди", вече са утвърдена рок-група)
Кръпка акустик бенд (a.k.a. Оркестър "Сам съм си виновен")
Камен Кацата (невероятният blues вокал)
и други гости и приятели

София, НДК, зала 1, 29.05.2008 г, от 20:00

Ако харесвате стария блус и рок - идвайте!
Ако имате хубави спомени от онези бунтарски времена - там сме!
Ако не сте в час с блусарската сцена, ще се радваме да се запознаем!
Long Live Rock'n'Roll !!!

Хайде до утре, чао, а от мен подарък ей това парче: 100 години Rock'n'Roll !!!
(източете за пръв път оригинал с разрешение на автора, хехе Wink )(повече инфо на сайта)

Бате ви Васко#

# 1
  • Мнения: 274
Само не ми казвай, че Кръпката има нови творчески планове, че това вече няма да може да се преживее...Simple Smile

Благодаря за поканата все пак Simple Smile

# 2
Само не ми казвай, че Кръпката има нови творчески планове, че това вече няма да може да се преживее...Simple Smile

Що бе, някои си го харесваме Peace.

А за творческите планове - Васко не е спирал да прави нови неща. Напоследък има нов албум + сборен албум + концертен албум  + концертно DVD, и още едно DVD се монтира. А момчетата от групата, с която свири - Каскадьори - са на по 18 години (бяха на 13, когато засвириха с него), така че не може да се каже, че им липсва свежест. И в крайна сметка рокът не е нещо, което да спреш да го правиш и да се заемеш с нещо друго.

Естествено никой не е длъжен да харесва него или пък изобщо рок и блус музиката, но... новината е, че има доста хора, които ги харесват, и това е добре.

А пък пиша тук, защото това е форум с много и най-различни читатели, а Зала 1 е голяма - има място за всички!

# 3
  • Мнения: 274
Харесвайте си го бе Simple Smile И на мен в началото ми харесваше, после омръзна. Много еднакво звучи. Тъпче на едно място. Стана митингджийски музикант....

Желая Ви най-искрено успех довечера, но ме съмнява да напълните зала 1, освен ако входа не е свободен.

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Какви са цените на билетите?

# 5
Стана митингджийски музикант....

Желая Ви най-искрено успех довечера, но ме съмнява да напълните зала 1, освен ако входа не е свободен.
Точно обратното, в началото бяха митингите, когато всички (или повечето от нас) вярваха, че комунизмът си отива, просто Васко го направи на песен. Днес, много години по-късно, ние сме разочаровани, а той си е рокаджия.

Ще ми се да се напълни зала 1, ама не го вярвам. Важното е, че има такъв концерт, а не само чужди банди + чалга певици да могат да излизат на сцената с най-добрия звук у нас.

Билетът е 12 лв.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Васко има страхотни парчета и доста смислени текстове. Много земен човек и страхотен певец, който никога не е изневерил на себе си, нито в музиката си, нито в политическите си убеждание.
Със сигурност ще се получи страхотен концерт, но за съжаление ни делят 450 км.
На всички, които ще могат да отидат пожелавам приятна Rock'n'roll вечер Simple Smile

# 7
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Благодаря ти

# 8
  • Мнения: 274
Сериозен интерес към темата, респективно събитето гледам....Simple Smile

# 9
Много ясно, че не може да се мери с теми като "Звездни компромати - 25 част"

Въпросът е тези 5-10% от читателите, които слушат рок, да разберат, нали така? И тук, и на няколко други места, където го пуснах, има чудесни отзиви и аз им благодаря сърдечно

# 10
  • Мнения: 2 353
  Ако не беше четвъртък щеше да я напълни със сигурност! Довечера ще си направя прослушване в негова чест Party

# 11
  • Мнения: 274
Ееее г-н Спиров...Simple Smile Може ли така да обиждате майките....Чалгаджийки ли ги нарече? Simple SmileСрамота. Как само 5-10% от тях слушат рок...Как? Жестоко грешите! Според мен са повече от 50% тези, които слушат рок във всичките му варианти. Имало е много теми по въпроса.

Аз лично бих гледал Кръпката на живо, само ако е подгряващ на Боно Simple Smile


ПП. Имам над 300 диска с музика и десетки гигабайти. И съм от онези според Вас 5-10%. Нали няма да ми пишете отсъствие довечера и  да ме натирите при чалгаджийте от утре? Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 353
  Селинджър, ко ти става? newsm78

# 13
Ми то всеки решава каква музика да слуша, нали сме свободна държава. 10% ако слушат Кръпката и подобна музика, 20% ако слушат това, което аз имам предвид под "рок", 50% ако слушат по-широкото понятие за "рок"....  това би било чудесно, ако си прав. Нали това казва и Васко, рокът се завръща в БГ.

Едно време като не бяхме свободна държава, рок слушаха само тези, които бяха навити да изкарат някоя вечер в подземието на "Московска" 6 и малко бой, и подстригване... в замяна на малко Елвис, Битълс, Чък Бери... Бате Гошо и Васко Кръпката са от тези.

Така че който иска да си слуша и чалга, а пък аз като свободен човек си запазвам правото да си мисля за него каквото реша  Twisted Evil

A що се отнася до U2, и аз искам на живо, ама да мога да се върна в 1987... The Joshua Tree... или поне в 2000, че после нещо ми доскуча. Иначе тези албуми ги въртя постоянно. Както виждаш, Сели, не сме чак толкова различни.

# 14
  • Мнения: 6 992
Бих дошла, но съм нощна.  Confused
Приятно изкарване, Спиров, и на всички други, които отидат  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт