Проблем с хладилника

  • 1 046
  • 5
  •   1
Отговори
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Та накратко-хладилникът си работи,но прекалено замразява,т.е дори нещата  извън камерата са доста студени,даже се бяха образували кристали в сиренето.Намален е на 2 степен от 5 възможни и пак доста изстудява.Имате ли идея какво не му е наред?

# 1
  • Мнения: 3 770
Не съм специалист ,но първото което ми идва на ум е повреден термостат или реле , нещо такова.Най-добре викни техник.  Peace

# 2
  • Мнения: 16
Нашият хладилник има същия проблем - наследих го и ми е трудно да му свикна на номерата. Мъжът ми го гледа и каза, че го счита за "нормален", но мене това преохлаждане ме дразни и ще следя какво ще те посъветват майките.

# 3
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ох,така ми се иска нов хладилник за новата кухня,но имаме общо 3 и 2 фризера и няма къде да го пробутам Sad

# 4
  • Мнения: 3 621
а провери ли да не би случайно без да искаш да си увеличила хладилника, че първия път като ми се случи това , чак и човек от сервиза викнахме /беше още гранционен/ голям срам , ама човека каза че често ги викат заради това

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
има проблем машината, да.
Извикай техник (на ЛС мога да ти дам телефон), но преди това е добре да бъде изчистен хладилникът.

Общи условия

Активация на акаунт