малък хладилник за вила

  • 2 434
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте!

Рових из нета за малък хладилник за вила - ще се ползва през лятото - в лятото за събота и неделя.

Нещо подобно на http://zora.bg/main.php?p=products&s_p=product_details&p … =5793&hotels=

Някой може ли да препоръча нещо или да сподели впечатления от това което има!



# 1
  • Мнения: 3 621
Шефа ми си купи за неговата вила едни мини кухни, от Метро.Има си мивка, хладилник и готварска печка, вече трета година се ползваи засега са доволни, ще се опитам да намеря линк по-късно

# 2
  • Мнения: 8 999
Веднага ти отговарям - имам такъв хладилник на вилата. Независимо, че не се ползва непрекъснато, е добре да е включен винаги. Не побира нищо! Като натъпча камерката с лед за питиета, а по останалите рафтове заредя бирите, за сиренето и салама не остава място. Не се лъжи да си купуваш такова нещо - такъв размер е подходящ за спалня, да го ползваш като студен бар. За съвсем малко повече пари можеш да си купиш нормален хладилник, който да ти върши работа. Ние точно така направихме - взехме си втори, нормален, с голяма камера. Малкият вече го ползваме само за напитките и сладоледа!

# 3
  • Мнения: 19
 Благодаря момичета! Явно това не е решение. Ще трябва да пообиколя и помисля.

# 4
  • Мнения: 4 916
И аз не мисля, че има смисъл от такъв хладилник. Малък е, а цената е горе-долу като на нормален хладилник.

# 5
  • София
  • Мнения: 748
В него държим само лекарства. Няма място една бутилка да сложиш. Няма да ти свърши работа.

# 6
  • Мнения: 19
Благодаря за отзивчивостта.  В събота ще отидем до Технополис - ще гледаме за нещо с по-голям обем.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз препоръчвам по голям. Съвсем малките не побират нищо.

# 8
  • Мнения: 540
И аз горещо ти препоръчвам по-голям върши много по-вече работа а цената е подчти еднаква

# 9
  • Мнения: 118
Този тип хладилници по принцип си се водят мини бар newsm78, не могат да поберат повече от две  бири, една минерална вода, сладолед и мляко.

# 10
  • Мнения: 19
Убедихте ме! Ще търсим по- голям. Благодаря на всички!

Общи условия

Активация на акаунт