Педиатър в Шумен

  • 10 591
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте Шуменски майчета! Аз преди тръгването май почвам да се шашкам ама по-добре да имам информация пък дано да не ни се налага. Можете ли да ми препоръчате педиатър? Какъв е Вашият опит по-добре на частно или няма значение? Ще бъда благодарна за всяка информация.

# 1
  • Мнения: 2 609
Незнам педиатър,който да работи на частно,но ако искаш мога да ти дам координатите на нашия и да попиташ дали ще ви приеме или консултира.
Дано не ви се налага Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 190
И аз се замислям за педиатър, че и ние ще си ходим за лятото в Шумен.
На моите родители личния лекар  - д-р Славчева е педиатър. Тя беше лекар в училище и я познавам от тогава. На мен ми е правила изследвания и прегледи, които в София моя личен лекар ми е отказвал.  А майка ми консултира с нея съветите за бебето, които ни дава нашата софийска педиатърка.

# 3
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Здравейте, майчета. Аз съм от Шумен, така че мисля, че мога да ви помогна. За докро Славчева съм чувала само добри отзиви - две мои приятелки ползват съветите й - тя е педиатър на децата им. Лично педиатърът на моя син е страхотна - доктор Анета Грозева - млада и в крак с всичко ново в медицината за деца. Ако искате, ще ви дам координатите й. А и ни е семеен лекар, така че може да помогне за всичко.

# 4
  • Мнения: 32
Ще ти бъда благодарна за координатите на тази твоя педиатърка!
Ако се притесняващ да ги пишеш тук прати ги като лично съобщение или на atina@abv.bg
Ние летим до София, а в Шумен ще сме от 12.06 до 5.08 така че има шанс да се засечем около това кафе "Контеса" или в градската градина не знам сега майчетата къде ходят Grinning
Ако чуеш някой майка да крещи като луда "Изабела" или "Бубка" голям е шанса да съм аз Laughing. А и на форума може да се появя ако нямаря прилично интернет-кафе.   Лек ден и хубаво време че тук такъв дъжд лее в момента, а аз имам по план график пазаруване.....
 

# 5
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Няма проблем - риша ти служебния й телефон - 832671/в.270 - всеки ден е на работа в поликлиника. Но както се казва, дано не ви се налага да ползвате услугите й. Иначе не мисля, че някой би ти отказал помощ или преглед на Изабела. Да е здрава и щастлива  Laughing

# 6
  • Мнения: 507
Аз също препоръчвам д-р Славчева. Добре дошла в шумен Grinning

# 7
  • Мнения: 2 609
Ето и координатите на нашата педиатърка
д-р Миглена Илиева
служебен тел.:832671/206 -детска поликлиника

# 8
  • Мнения: 221
здравейте,аз съм от Щумен и до 6тия месец на моето бее=б4е бяхме при д-р Маргарита Петрова,страхотна е ,обяснява и отношението и икъм бебо а и към мен беше винаги на ниво. Сега живея в друг град и ми е много мъчно за нея

# 9
  • Мнения: 3
И аз съм с 2 ръце за д-р Грозева  Grinning Изпратих ти на мейла мобилния й телефон. Страхотна жена и педиатърка е.

# 10
  • Мнения: 242
Здравей. Нека и аз да се вкбюча. И нашата педиатърка е Анета Грозева. Мила и разбрана жена, доволна съм. Работи към поликлиниката. Иначе има педиатри и с частни приеми. чувала съм за д-р Чолаков. Приятна почивка в Шумен и дано не ви се налага посещение на лекари.

# 11
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Здравейте, групата на доктор Грозева. Радвам се, че и вие сте доволни, защото наистина е страхотна. Щастливки сме, защото само слушаме за проблеми с джипи-та, които не си вдигат телефоните в почивни дни, или отказват домашни визити. Да е жива и здрава, а и децата ни да са здрави.

Общи условия

Активация на акаунт