как с тумбаците на плаж?

  • 2 583
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Ей мамчета,дойде топлото време-я моля ви бързо тези които са ходили бременни на плаж да разкжат как е!Миналия път бях бременна през зимата,ама сега,в 6-ти месец,тепърва предстоят горещините,на мен ми минават вече мислиза плаж.Мисля да звъннадо АГ-то който ми следи бременността и да го питам дали е вредно.Вярно много пъти на морето съм виждала бременни на плажа,ама не си се представям с колема и пляс -във водата JoyЛогично е че не трябва да се изплющя на силното слънце и на горещината,ама дали не е опасно.Моля споделете,ако сте ходили бременни на плаж.....а какви бански....и с тия килца отгоре!

# 1
  • Мнения: 407
Аз ходих точно в 6 месец на плаж,но само в късния следобед на един малко по пуст плаж.Само си взимах дюшека да лежа на него,че иначе ми беше много неудобно на твърдия пясък.Беше ме страх да влизам във водата,защото по това време почти винаги има вятър и вълни. Няма място за притеснение.  Hug

# 2
  • Мнения: 119
Здрасти,аз като бях бремена миналия път,изобщо не се лиших от удоволствието да ходя на плаж,и на море.Няма нищо притеснително,разбира се,ако се чувстваш добре,аз съм стояла по цял ден на плажа в седми месец и се чувствах много добре.Ти сама си решаваш колко и кога да стоиш на слънце.Тази година пак плануваме ходене на море и не се притеснявам ни най-малко.Желая ти успех и леко плажуване.  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 478
Ходих по всяко време на деня, но гледах да се крия на сянка. Карах си с обикновен бански, който имах от предното лято.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 833
Ходих на море в 7-ми месец и седях по цял ден на плажа, но винаги под чадъра. А в най -голямата жега в някое заведение до плажа, на по- дълбока сянка. Не трябва да стоиш на слънце, което се отнася не само за плажа, а изобщо. От слънцето може да се предизвикат кръвоизливи. А няма проблем да влизш във водата, стига да няма големи вълни.
Хайде приятна почивка.

# 5
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Аз миналата година ходих на море в края на 8-мия месец  Mr. Green
Бяха много големи жеги и позлвах чадър и предимно басейн . Peace

# 6
  • Мнения: 257
Не мисля, че е вредно, даже и плувах, бях като една малка шамандурка Joy  sport027 newsm35 Joy

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Миналото лято всеки ден бях на плажа, просто се мажи обилно Peace

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
а какви бански....и с тия килца отгоре!
само по прашки Wink

# 9
  • Мнения: 4 290
Оф, и аз се притеснявам.  Rolling Eyes Ако не успеем да се измъкнем от ангажименти през юни, че да идем по-навреме, може и да ни се размине морето. То не, че толкова ме притесняват слънцето на плажа и с какъв бански ще съм, колкото дългия път и това, че няма да мога да се грижа адекватно за синът си. Нищо, че той по принцип се страхува от водата. Знам ли го какъв акъл ще му дойде, представям си как тичам след него по плажа с този голям корем... Не ми се ще да се превръщам в атракция.  Crazy

# 10
  • Мнения: 5 577
аз мисля да си го спестя

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
представям си как тичам след него по плажа с този голям корем...
e тати за какво е с вас - за красота Laughing, ще те отмени малко Hug

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Цитат
как с тумбаците на плаж?

Ами да ти кажа с кеф си ходих миналата година. Вече, са ти писали мацките плажно масло, чадърче и лежачка  Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 1 522
Здрасти,аз като бях бремена, изобщо не се лиших от удоволствието да ходя на плаж, и на море.Няма нищо притеснително, разбира се, ако се чувстваш добре. Аз съм стояла по цял ден на плажа в осмия месец и се чувствах много добре.Ти сама си решаваш колко и кога да стоиш на слънце.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
На мен не ми понасяше.Нито в малките месеци с третата бременност ,нито в големите с втората.
Но ако ти нямаш проблем ,просто се мажи повечко,че през бремнността кожата е много податлива на пигментация.За сянката и чадърчето е ясно,няма да ти казвам. Grinning
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт