МЦ оргазъм и кървене

  • 5 548
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Здравейте момичета.Дано да не бъркам мястото където пиша ако е така извинявайте.
След като ми свърши мензиса първите 2-3 дни ако имам оргазъм прокървява малко и дори когато е без проникване а само от ласки  Blush Вече почвам да се притеснявам и да си мисля глупости.На някоя случвало ли и се същото?
Малко ми е смешен въпросът но се престраших да пиша за този мой проблем.

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ние тук можем само да гадаем.
Отговор ще ти даде гинекологът ти.

# 2
  • Мнения: 179
Това го знам питах го март месец но отговор не получих.Прегледа ме правихме цито-2гр. е и ми каза дословно дишай спокойно всичко е наред.Просто питам дали и на други се е случвало така

# 3
  • Мнения: 46 436
Ако е само като кървави нишки, не мисля, че е страшно, в смисъл не си се доизчистила, но ако си е кървене, тогава не знам Tired

# 4
  • Мнения: 656
Светланке, иди при друг доктор, нека те види с ехограф. Иначе конизация правена ли ти е?
Ако и втория каже, че всичко е ОК, дишай спокойно.

# 5
  • Мнения: 2 865
Със спирала ли си?

# 6
  • Мнения: 179
Да конизираха ме края на януари месец.Но това ми се е случвало и преди конизацията.Говорила съм за това и с предишната си гинеколожка но и от нея си останах без отговор.Нямам спирала не пия и хапчета дори и тези прогестероновите вече не ги взимам които трябваше да го регулират.Вече направо съм като пиле в кълчища и започвам да се притеснявам доста.От октомври съм си всеки месец на гинеколог.Даже март когато ходих при този който ме конизира за контролен преглед и цито пак се случи същото и като го питах и той каза нещо от сорта че се доизчиствам ама колко време е това доизчистване?Винаги ме гледа и на видеозон заради миомния ми възел ама винаги казва че всичко е наред.Мерси момичета че писахте

# 7
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
Според мен всяко кървене, различно от месечен цикъл, заслужава специално внимание. Добрите резултати от изследванията мога само да те радват, но все пак не се отказвай да търсиш причината Peace
Дали няма общо с миомния възел?

# 8
  • Мнения: 179
Юни месец това ще направя ще ходя на контролен преглед и съм решила да отида и при друг доктор на преглед и да видим какво ще кажат и двамата.Мерси че писахте и дано всичко е наред baby_neutral

# 9
  • Мнения: 51
Здравей, svetla1971! Имам подобен проблем от години. Отначало кървях само по време на полов акт...няколко дни след цикъл се изливаше цяла шепа кръв. Правила съм си какви ли не изследвания/дори и скенер/ и...отговор точен защо кървя не получих...по-точно все различни отговори/от обърнатата ми матка, слаби капиляри, кървяща миома.../, та и аз съм се оплела като пиле в кълчища #Crazy
 И аз като теб имах миомен възел, който започна да расте доста бързо миналата година и лекарите казаха...от него е кървенето, та веднага го махнах с лапароскопия. Да, но след година...пак същата история. Всъщност... случи ми се пак тези дни и не знам какво да правя вече #Cussing out
Ако искаш...да си пишем на лични... Hug

# 10
  • Мнения: 179
Писах ти на лични Stop

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Аз пък кървях цели 6 месеца след раждането и все отлагах ходенето на лекар. Тъкмо спре и пак пусне някоя нишка кръв, но ясна кръв, алено червена. Оказа се, че не ми е зараснало добре влагалището от раждането (доста се разкъсах), гориха ме 2-3 пъти с ваготил и мина всичко. За щастие не се стигна до пластика Grinning
Все пак нека огледат хубаво самото влагалище, при мен проблема беше съвсем в началото, даже без инструмент се виждаше (и гореше съответно).

Общи условия

Активация на акаунт