кремче против разширени вени

  • 1 567
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 776
Моля някой да ми препоръча някакво мазило като превантивна мярка срещу разширени вени. От няколко дни усещам лека болка в единия крак /там, където се схваща най-често нощем/ и има лека синина. Предполагам, че е начало на проблем. Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 3 621
по-добре се посъветвай с лекаря си , бременна си и не е препоръчително дори и да се мажеш с лекарства без лекарско предписание, мога да ти препоръчам да си държиш краката в студена вода , облекчава доста и при всички случаи е безвредно

# 2
  • Мнения: 2 755
Докато бях бременна се мазах с Лиотон и пих Аспирин протект

# 3
  • Мнения: 9 776
Още следобяд ще се консултирам, но мислех, че някоя бременна или вече родила жена може да ми каже какво ползва или е ползвала.

# 4
  • Мнения: 324
Аз съм с разширени вени от преди бременността. Като бях бременна, съдов хирург от ВМА ми предписа Венен гел на д-р Тайс, на билкова основа е.

# 5
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Докато бях бременна се мазах с Лиотон и пих Аспирин протект

за Лиотона не знам, но аспирин не бих рискувала.
В аптеките има един немски крем за уморени крака, от лозови листа и див кестен попитай дали става за бременни.
Малко трудно се намира, но е много хубав. Най-безопасен начин е топене на краката в студена вода. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 17 591
В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ СЕ ПИЕ СВОЕВОЛНО АСПИРИН ПО ВРЕМЕ НА БРЕМННОСТ!!!!!!!!!!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 946
В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ СЕ ПИЕ СВОЕВОЛНО АСПИРИН ПО ВРЕМЕ НА БРЕМННОСТ!!!!!!!!!!
  Подкрепям напълно!  Peace

Иначе за разширени вени и отоци ViaTromb. Не се абсорбира през плацентата и не се отделя в кърмата т.е. става за бременни. Рекламираха ни го в училището за бъдещи майки.

Ето и инфо http://www.viatromb.com/

# 8
  • Мнения: 6 438
Дръж си краката вдигнати нагоре(облегнати на стена или нещо такова)за около половин час на ден  Peace Помага!

АСПИРИН-НЕ!!!

# 9
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
За по сигурно иди на лекар,той най добре ще ти каже Peace

# 10
  • Мнения: 728
Lioton 1000 gel  Peace

# 11
  • Мнения: 3 306
по-добре се посъветвай с лекаря си , бременна си и не е препоръчително дори и да се мажеш с лекарства без лекарско предписание, мога да ти препоръчам да си държиш краката в студена вода , облекчава доста и при всички случаи е безвредно
   Peace 

# 12
  • Мнения: 6 390
и аз съм с разширени вени май покрай тоя корем...дали после ще се оправят ...

# 13
  • Мнения: 138
аз ползвам на д-р Тайс Венен гел и мога да ти кажа, че веднага след като се намежеш с него изпитваш едно облекчение и охлаждане на краката.

# 14
  • Мнения: 257
и аз съм с разширени вени май покрай тоя корем...дали после ще се оправят ...
САМО ОПЕРАТИВНА НАМЕСА БИ ТИ ПОМОГНАЛА, ДОКОЛКОТО МАЗИЛАТА САМО ОБЛЕКЧАВАТ, НО НЕ ПРЕМАХВАТ, ПОНЕ АЗ НЕ СЪМ ЧУВАЛА ЗА ТАКОВА КОЕТО ДА ГИ ИЗПАРИ!!!!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт