Моля за мнение

  • 1 047
  • 8
  •   1
Отговори
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
трябваше да ми дойде тези дни, но от 7 дни имам само оскъдно тъмно кафеникаво нещо, наподобяващо М.
Обикновенно преди да ми дойде имам по 2 до 3 дни такова нещо, но сега продължава доста дълго, и като чели няма признаци да тъгне нормално.
През октомви имах извънматочна, която започна по същия начин с леко кървене, но тогава ме боляха и гърдите, и също поддържах висока температура, и тестовете бяха положителни.
Сега тестовете са "-", и температрурата спаднаа, но М. не идва..
случвало ли ви се е подобно нещо..
До сега винаги съм била точна, като часовник..

Притеснено ми  е много.. Embarassed

# 1
  • Мнения: 7 718
Щом температурата спада, по всяка вероятност бременност няма
Обаче нищо не се знае, така че се пази. Изчакай още два-три дни пък после ще мислиш.

# 2
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Лали, много благодаря!
И мен единствено температурата ме успокоява малко.
Този месец много работа и нерви ми се насъбраха... дано това да е единствената причнина..

# 3
  • Мнения: 948
Миличка, отиди на преглед. Аз бях така, когато имах неспукан фоликул. Възможно е и да си бременна, да е от времето или на нервна почва. Но отиди навреме на лекар за да те погледне.
Кажи после какво е станало.
Успех!

# 4
  • Мнения: 856
И аз мисля, че вероятно не си бременна. Мога само да предполагам, но според мен ще ти дойде нормално, щом по прицип цикъла ти започва по подобен начин, въпреки това удължение този месец. Ако нещата не се нормализират до 1-2 дни, най-добре е да се консултираш с гинеколога си.

# 5
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
На мен ми се е случвало няколко пъти да имам такова "нещо".Винаги съм ходила на лекар в такъв момент и са ми казвали,че се получава от смяна в климата или от нерви.Не мисля,че трябва да се притесняваш,но най-добре иди на лекар,за да ти каже точно на какво се дължи.Успех!

# 6
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Благодаря на всички за подкрепата.. голяма работа върши Heart Eyes  bouquet
За сега се предположенията са, че е от времето + малко повече стрес и напрежение. 2-3 сни след края на М. търябва да отида на по-обстоен преглед, както и хормони следващия месец.
Дафна, ти как си Laughing
Поздрави от мен и целувки за теб и малкия бебушан Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 948
Радвам се, че всичко е наред!
Ние сме добре. Купонясваме по цели нощи...бебето пее и танцувам с него на ръце до сутринта Simple Smile

Стискам палци изследванията да са наред!Пиши после как си!
Успех, мила! Simple Smile

# 8
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Благодаря, Дафна!  bouquet
много си мила - целувки от мен, и цункай бебчо по малките крачета.

Общи условия

Активация на акаунт