Басейн

  • 9 672
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте на всички Simple Smile
Първо искам да се извиня, ако има такава тема, но прегледах и неоткрих  Simple Smile
От известно време ми се върти идеята да си вземем басейн за вилата, та интересувам се дали някой може да помогне с избора на сглобяем басейн, който може да става и за вграждане...Simple Smile
Благодаря ви и много хубав и прохладен ден  Hug

# 1
# 2
  • Мнения: 3 621
а откъде си, ако си от Бургас, има една фирма на Ив.Вазов , която предлага доста добри варианти

# 3
  • Мнения: 23
amaranta , благодаря за двете фирми, сега ще пусна запитване Simple Smile Nefertity от София съм, но ако знаеш името на фирмата в Бургас, мога да се опитам да намеря инфо из Интернет. Намерих много фирми, но  предлагат или надуваеми басейни или изграждат такива, но за вторите мога само да мечтая Simple Smile

# 4
  • Мнения: 85
аз съм работила с първата фирма вебаком в сл.бряг но централата им е в софия, с втората нола 7 работи една моя приятелка и също са доволни...

# 5
  • Мнения: 1 715
Тези са сглобяеми,но не знам дали стават за вграждане

http://megashop.bg/toys/index.php?cPath=2_11&page=2&osCs … 489da3070f4085ee8

# 6
  • Мнения: 3 621
Аничка фирмата се казва Milena pools

# 7
  • Мнения: 23
Благодаря на всички ви Simple Smile Открих някаква фирма, която предлага подобни басейни, но с доставка 2 месеца ....Представяте ли си, та то ще мине лятото Simple Smile valq_78  тези ми харесаха много, но няма как да се вградят:) Nefertity  сега ще търся контакт на Milena pools...

 

# 8
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
Моля те кажи коя е фирмата,защото съпруга ми е намерил едни познати в Чехия и не знам дали ще са съгласни да дойдат тук

# 9
  • Мнения: 3 830
Най-добрите за мен са Нола 7.

Ще следя темата. Peace

# 10
  • Мнения: 23
Това е web адресът на фирмата:http://pools.dir.bg, даже днес подписах договор с тях.Доставката ще бъде извършена след месец и чак тогава ще мога да ви кажа дали съм доволна   Laughing

# 11
  • Мнения: 19 482
Ако не  е тайна - би ли написала и цената и размерите на басейна, който си си поръчала? Искам да се ориентирам малко в цените.

# 12
  • Мнения: 23
eli6, диаметър-3,6м,дълбочина-0,9м,обем-9000литра.
Комплектът включва:
-Стоманена стена
-Задържащо водата фолио/линер/
 -Скимфилтер
-Подложка
-Стълба
 -Слънчево покривало. Цена на комплекта-685лв.   bouquet

# 13
  • Мнения: 19 482
Че то е по-евтино от една автоматична пералня! А за монтаж знаеш ли колко ще ти вземат? Понеже  и това си е разход!

# 14
  • Мнения: 23
Монтажът ние сме щели да си го правим newsm78, не било сложно, но ума ми не го побира, да му мисли мъжа  WinkА иначе освен тези пари се заплаща и доставката по куриер, което е около 50-60 лв.(по мои сметки)

Общи условия

Активация на акаунт