Кипър или БГ-е все си е добре и с Магарета или пък не, хайде всички на море! (8)

  • 14 214
  • 287
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 456
Ето ни отново, чета стройна, подредена и
към 8
-мата си тема славно устремена![/b][/size][/color][/i] smile3548

Добре дошли в темата на КИПЪРСКИТЕ ТИГРИЦИ, неизменните им дружки БГ-МАМИТЕ ЛЪВИЦИ и всички други  ХУБАВЦИ И ХУБАВИЦИ!
Горди татковци си имаме, но пък рядко тука ги намираме!
Иначе се забавляваме и спорим, дружно, сладко си бърборим и за Кипър от далеч, много често
става реч!



"...Протягам ръка към гълъби бели.
Усещам тих полъх! Той носи надежда!
И вярвам в доброто на моето утре,
щом слънцето вече към мене поглежда"




Полезна информация   smile3547
Институции

Българското посолство в Кипър
Българското посолство в Кипър - контакт
Посолство на Кипър в България
Сайт на правителството на Кипър
Сайт на МВНР в България

Cyprus Airways
Sofia Airport
Bulgaria Air


Работа

ICS- jobs

Други

Статия с малко история
Карта на Кипър


Раздумки сладки във времето преди
lalalala

Тема първа
Тема втора
Тема трета
Тема четвърта
Тема пета
Тема шеста
Тема седма
                    Общото ни албумче  smile3509
Kukundela`s site! Достъп само с парола!

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 16:15 от muzka

# 1
  • Мнения: 903
Гледам, още не са ударили катанеца на старата тема, но пък Муцето чевръсто е отворила нова..., при това е избрала едно доста стилизирано заглавие /адмирации за което/, та направо се прехвърлям тук.

Честита ни новата темичка!
----------- И ви почвам по ред на номерата....
Първо, към рожденничката:  newsm59

Да ти е"Ч" "РД-то",Люсиенче, слънце златно,
пожелавам здраве и щастие необятно...
Гадже хвана си, докат` те кипърското слънце жари,...
и ха дано да се окаже то най-харното магарИ !!!
Joy Joy
/като под магарИ, сещаш се, нямам предвид ината Wink/

страахоооооотна си, блонди,....  чак ми се иска да те познавам на живо и мисля, че бих открила приятелка в твое лице...
Мими, уверявам те, чувствата ни са взаимни Hug

Блонди,това за символите е хубаво,ама като се каже магаре,асоциациите,поне за мен,вървят в две посоки-или за инат,или за нещо "друго".
Антигони, радвам се да установя, че си способна и на не чак толкова литературни разсъждения  Wink Laughing   Между впрочем, това за символиката на магарето като инат или като "нещо друго" го бяхме обсъждали в по-предната тема май, ама може би тогава да си липсвала newsm78
              А относно това за превземането на крепостите с малки женски хитринки, да знаеш много ще да си права Mr. Green..., пък аз нали съм си овне, едно си знам само - с рогите напред hahaha  Ама нищо де, никога не е късно да се изучим на гяволък newsm48 ..., затова смятам да продължа така "небрежно по женски" да го подработвам мойто кипърското магаре. Joy   Чакам само Катенцето да ми подхвърли следващата си идейка Wink Еееехооо, Катееее!

Гугунче, не се коси за паспорта на дребчо, миличка! Ще стане.., ама иначе не може бре - нали първо хубавичко трябва да ти изпънат нервиците.., инак току си се отплеснал и си забравил, че жвееш в БГ #Crazy Joy

Барборанич, той ПДД си ни чете тайничко - засичала съм го аз Naughty..., ама щото ние тука напоследък само си кудкудякаме като едни типични женуря Mr. Green та затова ще да е че не пише... Спряхме да обсъждаме гръцката граматика и той човекът -кво` newsm78 - няма да тръгне я да ми бърше сълзите и сополите на мойте мелодрами я! Ама съм сигурна, че зачекнем ли пак темата "гръцка граматика", тутакси ще се отзове thumbsup

На всички пропуснати да обърна отделно внимание ----> lovekiss ----- и айде стига толкоз съм писала, че се олях Laughing
 
П.П. Брях, аз докато пиша, Муцинка сколасала да пормени заглавието  -  ама и това е много гот! Peace

# 2
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Муце да те нацелувам   love001  love001  love001  love001 на кака муцката си ти...  love001  love001 както винаги се справи блестящо и отвори поредната тема да си поклюкарстваме на вооооля..... smile3508
Блонди та да си дойдем на думата ...понеже както той се беше изразил му липства положителното ти и духовно ..смехотворно и само твой патент присъствие смятам следното..........(понеже напоследък само си му мрънкала врънкала и бърборила което е присъщо сааамо за кипърските съпруги и хич не ти го препоръчвам)......та следващия емайл трябва да е във стил блонди на горещия телефон(емайл).....без да прекаляваш ръзбирш ли.. Mr. Green че няма да излезе от банята на хотела горкия .... Mr. Green
 NaughtyНо успоредно със това и между другото да му повтаряш колко ти липства и как би искала да е до теб и от този сорт неща но с твои думи де така ще поблазнят хууубаво душичката му зажадняла за положителни емоции.... Peace
Момичета и момчета....на всички вас изпращам също целувки и очаквам включване тук в новата тема..... Hug

# 3
  • Мнения: 577
 smile3535   Фъъъърррррр кацнах. Прекрасно,забавно заглавие.Браавоооо ,Муцанкее.   bowuu  bouquet

# 4
  • Мнения: 903

Блонди та да си дойдем на думата...... следващия емайл трябва да е във стил блонди на горещия телефон(емайл).....без да прекаляваш ръзбирш ли.. Mr. Green че няма да излезе от банята на хотела горкия .... Mr. Green
 

Аааа на, анджък, Катенце, таман същата идейка и на мен беше почнала да ми се заформя - мнооооого секси да отпочна да му вадя душицата с памук....   Еееееехх, ама само ако го метна както трябва, та да му провокирам хубавичко еротичните фантазийки..., ще го вкарам в болницата на съседното легло до баща му, ей,.... Joy..., само че него ще го лекуват от "перманентна ерекция" rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao
     Затуй че, шъ гле`ам да не прекаля   angel008    
     Пък и друго ми хрумна да му напиша - че в събота ще се събираме стара компания от университета /колеги/ и ще ходим на плаж към Созопол, а после на къмпингче, че да си припомним доброто старо време... "Та нали нямаш нищо на против, моро му?!"- ще му пиша...                Какво мислиш ъ? newsm48  Или прекалено ще дръпна ревнивия звяр /магаре Mr. Green/ за опашката? Joy Joy

Ооооооо, Барборанич, ето че и ти дохвърка докато пиша welcome   Я вземи и ти отношение по пъкления Twisted Evil ми план! Laughing

# 5
  • Мнения: 353
Скокнах набързо да се запиша и аз в новата ни темичка.Муцка просто отново нямам думи за темичката,то и не се очаква друго де,ти си най най най.......   bouquet Хайде до скоро приятели.

# 6
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
EEEEХ, Муцка, отново страхотна темичка, толкова много уют и гостоприемство има в нея

да си жива и здрава, Лусиенче, и от мен, много се радвам, че се чувстваш така неповторимо и щастливо, пожелавам ти подаръкът ти в днешния ден да е цял живот да се чувстваш така Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 1 456
Радвам се, че ви харесва! Mr. Green
Търся препоръки, но явно всичко е натаманено перфекциозно.
Като цъкнете върху картинката ще ви препрати към блог!
Та в този блог има доста нежно четиво.

Блонди, душко, я го зарежи този момък и си гледай живота!
Забавлявай се, колкото може разбира се, наистина. А, той като дойде ще дойде и без планировка.
Ти сума време се терза, сега сума време планове ще кроиш... Thinking
Може да има и обратен ефект.
Да си помисли " Я, гледай аз се тормозя тук , а тя там по купони ми ходи"
Аз си мисля, че само по себе си като се държиш свежо и нотки щастие и доволност лъхат от
писмата ти и думите ти, той без да иска ще се впрегне! Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 577
Блондичкааа,планът е добър,като основна идея.Но аз викам да го издокараме малко по друг начин.Значи -основната идея на Катето остава.Срещата с колеги и тя.Нооооо ще е по-добре ,да се заформи така-Имате среща на випуска от университета /7-10-години,там вече колкото са/откакто сте завършили./Това между другото е истина-бум е  по това време на стари випуски,покрай баловете.  Wink/Таааа получила си покана .Вечерята -/срещата/ ще се състои в Сл. бряг в баровски ресторант,но се чудиш коя рокля да сложиш?  newsm78  Тая черната ,дългата  с голия гръб или червената ,която  е по-къса но мислиш,че деколтето е по-предизвикателно?  Thinking И понеже вечерята е официална,се допитваш до него .  Naughty ТОВА Е ПОЛОЖЕНИЕТО!
Ооооо докато си пиша Муцка долетяла и тя.
Муцке, уважавам мнението ти.Но за части от секундата прочетох панировка вместо планировка
та се върнах да допрочета  smile3555 .Гладна кокошка  newsm57-просо сънува  eatНали съм на диетка и скоро панировка няма да види стомашната ми кухина-та затова ,душко ,перифразира моят мозък нещата по-угоден му начин.   Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 16:37 от barboranova

# 9
  • Мнения: 0
Страхотно заглавие на новата тема..     newsm10 БРАВОООООО
както винаги сте го измислили прекрасно.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА РОЖДЕНИЧКАТА,
с пожелания за много и само хубави моменти на днешния и следващите 365 дни до следващия рожден ден..   newsm51 newsm59  ura

# 10
  • Мнения: 903
Блонди, душко, я го зарежи този момък и си гледай живота!
Забавлявай се, колкото може разбира се, наистина. А, той като дойде ще дойде и без планировка.

Муце, я ми разясни какво значи "зарежи го този момък"?! Да спра да му пиша изобщо ли, що ли?! И то при положение, че в прав текст ми е казал че има нужда от мен и най-вече от това да му пращам позитивна енергия?!... Знам, че ако го ударя на много радостни емоции, това може да предизвика и обратен ефект.., но се видя също, че докато сърцераздирателно му обяснявах колко съм объркана, как не знам на какво мога и мога ли изобщо на нещо да се надявам във връзка с нас и прочие..., това само допълнително го е огнетявало... и накрая се стигна до егати ескалацията на напрежението по между ни... Ама дори и тогава, когато му предоставих идеалната възможност да се "откачи" от връзката ни, в случай че при новите обстоятелства тя вече му е в тежест, той ми прехвърли на мен да реша аз дали продължавам да искам да бъда с него, като обаче не пропусна да ми обясни как за него съм единствената жена, която.... /айде стига съм навлизала в подробности, че и без това взех прекалено лични моменти тука да описвам... Rolling Eyes/   "Зарежи го"- казваш и вероятно имаш предвид да го оставя на мира... newsm78... Ама той с цялото си поведение до момента е показал, че не иска да бъде оставен на мира....  Не мисля, че да се дезинтересирам би било най-правилното поведение в момент, когато на него му е тежко. Нали точно в трудностите разбираш кой е истински до теб, щото е лесно да сме свестни и да обичаме, когато всичко ни е наред... Другото е трудното - да обичаш и подкрепяш въпреки и на пук всичко.... "Да обичаш на инат"... /както е заглавието на оня страхотен български филм.../
               А аз в крайна сметка какво се опитвам да постигна с тези планове за емоционална провокация - нещо съвсем безобидно - хем да го разсейвам от мрачната обстановка там, хем да поддържам интереса му към скромната ми особа..., тъй де да не забравя че все пак съм жена Heart Eyes... /евентуално неговата/...

Уфффф,  извинявам се за тирадата, дано не си я приела като нападка, Муци - просто разсъждавам на глас над казаното от теб и какви са вариантите на поведението ми в момента Peace

Барбораничка
, това за срещата на випуска се сетих и аз.., ама първо че нямам чак такива предизвикателни рокли /а това той лесно ще установи като дойде/ и второ, исках да използвам къмпинга като естествено тематично продължение на описанието на банския - тъй де като си по бански се разкрива най-голяма част от тялото в сравнение с всяка друга дреха... Ама нека Катичка се включи да я доизшлайфаме сюжета Wink Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 1 456
Блонди, не буквално бе човек!!!!!
Имам предвид да не го мислиш постоянно!
Гугуна, подписа ти ми изглежда странно! Май му трябва малка корекцийка?

# 12
  • Мнения: 353
Добро утро слънчеви момичета и момчета    Айде днес от мен по едно кафенце и водичка на крак и изчезвам,че ме чака доста натоварен ден.На всички ви спорен,усмихнат и лек ден  Hug  Hug  Hug

# 13
  • Мнения: 903
Добро утро, мацки /+ПДД/

Понеже Тихери вече сервира кафенцето за събуждане, от мен е песничката за бодър отскок на деня
-----> досега не бях слушла гръцки "хил-хоп", ама всяко нещо си има първи път Mr. Green

http://www.youtube.com/watch?v=rLfZiYDI0aw&feature=related

Айде, до после и усмихнат ден на всички!

# 14
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
доброоо утроооо българки и българи......  bouquet
как сте днес.... newsm78...надявам се добре...  chef Peace
бях я забравила тази песничка блонди ма ще ти пусна една сега да се посмеем всички ....сюжета е следния .....тя иска да се оженят а той си представя брака като нещо ужасно и че ще го вържат да чисти да го подиграват цял ден тя и приятелките й да го пита постоянно къде ходи и т.н. #Cussing out....въобще той предпочита съжителството пред брака.... #Crazy
но пък нейния отговор е че може да се прави на мъж колкото иска пред приятелите си нооооо накрая ще стане това което иска тя... Wink Wink Wink.в началото има и малък диалог на гръцки може да упражните и знанията си ....... #Crazy newsm78приятно превеждо-слушане.......мноооого съм гадна днес после ще се включа пак .... Peace
http://www.youtube.com/watch?v=IvwfYM2ZMeU&feature=related
пддайде момче превод в ефирррр за тез дето нищо няма да схванат.... hahaha
тихери мерси за кафенцето....но както винаги да питам къде е мезенцето... newsm78
барборанке и муцке сюжета на следващия емайл ще цитирам после от офиса но е нещо средно между вашите две версии.... Peace
гугунке и аз сега видях подписа ти наистина изглежда странно... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт