Отговори
  • Мнения: 7 091
Искам да по питам има ли други желаещи за посещение ( може от САЩ, може от други страни ако имате възможност и ви се идва) на въпросното изложение + конкурс?
Ще се провежда в Тулса, Оклахома, ето официалният уебсайт : http://www.oklahomasugarartists.com/index.htm
Осигуряват и по-ниски цени за хотел, на 27-29 Септември ще се провежда.
Аз почти съм се навила да ходя, ще ми е приятно да се запозная на живо и с други желаещи.
 Peace Peace Peace Peace

# 1
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Tandoori много съблазнително,  ама като гледам на картата къде е този град ... освен със самолет не виждам друг вариант ... оставам да мисля по темата, но искрено завиждам на тези, които ще го посетят.

# 2
  • Мнения: 2 185
Искам да по питам има ли други желаещи за посещение ( може от САЩ, може от други страни ако имате възможност и ви се идва) на въпросното изложение + конкурс?
Ще се провежда в Тулса, Оклахома, ето официалният уебсайт : http://www.oklahomasugarartists.com/index.htm
Осигуряват и по-ниски цени за хотел, на 27-29 Септември ще се провежда.
Аз почти съм се навила да ходя, ще ми е приятно да се запозная на живо и с други желаещи.
 Peace Peace Peace Peace
Много ми се иска да посетя подобно мероприятие, но на 30.09 си летя за Бг и едва ли ще стане...тюх...язък  Sad

# 3
  • Мнения: 7 091
Шемет, и на мене ми е малко на другия край, и аз със самолет ще трябва да пътувам, но гледам че ако си резервираш от сега билет има за по 200-300$ двупосочни, освен това не знам дали видя хотела, който осигуряват с намаление е по 69-79$ на вечер + безплатен шатъл до изложението. Звучи много съблазнително и като цена...
И на мен ми дойде малко като гръм от ясно небе, има време да се мисли, обаче нещо не ми се ходи сама. Много бих се радвала ако имам компания, тъкмо ще си направим едно форумско събиране на тортоправещи Simple Smile

Клеърет, ако все пак отида/ем обещавам много снимков материал и постове по темата в блога ми, ще ви държа в течение.
Аз много искам да видя и лекциите, не че конкурса не ми е интересен, но и лекциите са многообещаващи.  Peace

# 4
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Ох, че съблазнително. Само дето не си знам разписанието за септември.
Tandoori  , ако имам възможност бих ти правила компания с удоволствие.
 
 

# 5
  • Мнения: 11 307
Ех, що не беше месец по-късно! Cry
Тогава точно тъкмо ще съм родила и няма кой да ме пусне да летя. ooooh!

# 6
  • Мнения: 7 091
Аталанта, то и аз не си знам още разписанието, ама ако реша, че отивам, ще гледам да го вместя някак Simple Smile
Много ми се иска да ида, ама да видим.
Дано да се съберем поне няколко човека, по-забавно ще е !  bouquet

# 7
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Ей тая Оклахома бе - 8 години живяхме там и нищо интересно, а гледай сега какви интересности  Crazy

Не познавам никой от Тулса, иначе бих те насочила към някой познат, виж в друг един Оклахомски град познавам доста българи.

Общи условия

Активация на акаунт