дуфастон

  • 6 026
  • 8
  •   1
Отговори
Правих инсеминация и днес ми е 32-ри ден нямам кървене,но имам болки в кръста като пред мензис.5дни след инсеминацията и до сега пия Дуфастон 2х1 и дали от него ми закъснява или има шанс да е станало нещо?

# 1
  • Мнения: 920
Дуфастона се пие за различни неща - за задържане на бременност, за предизвикване на закъсняващи цикли. Ти явно го пиеш за задържане. По принцип ако не си бременна - дуфастона помага да ти дойде....а ако си бременна - няма да ти предизвика цикъл. Направи си тест...или каквото там сте се разбрали с лекуващият ти лекар. Всъщност - обади се на лекаря си и му задай всичките тези въпроси....той ще те успокои и информира далеч по-добре от нас (въпреки цялото ни желание).

Стискам палци за успешна процедура и нов живот след 9 месеца!!!

# 2
  • Мнения: 3 634
Цитат на: Tia
Дуфастона се пие за различни неща - за задържане на бременност, за предизвикване на закъсняващи цикли. Ти явно го пиеш за задържане. По принцип ако не си бременна - дуфастона помага да ти дойде....а ако си бременна - няма да ти предизвика цикъл. Направи си тест...или каквото там сте се разбрали с лекуващият ти лекар. Всъщност - обади се на лекаря си и му задай всичките тези въпроси....той ще те успокои и информира далеч по-добре от нас (въпреки цялото ни желание).

Стискам палци за успешна процедура и нов живот след 9 месеца!!!


Ама виж... то ти идва след като си СПРЯЛА да го пиеш тоз Дуфастон...

wjk, казаха ли ти колко дълго трябва да го пиеш???

# 3
  • Мнения: 920
Мама когато се пие за задържане на плода....не ти идва след като спреш да го пиеш....

# 4
  • Мнения: 3 634
Е ама разбира се... ако вече си бременна и спреш да го пиеш и няма да ти дойде...
Но пък как би разбрала дали ще ти дойде или не ако не го спреш след отрицателен тест за бременност?... Нещо имам проблеми с изказванията си... хихи... айде марш в кревата!

# 5
Здравейте!Днес се усмелих да си направя тест и е положителен,но тъй като 4,5г.чакам този резултат сега не смея да се зарадвам,защото ми биха и прегнил доста дни след инсеминацията,но другата седмица ще отида на лекар ,ако всичко е така все още и ще разбера.
  Дуфастона го пия след като ми правиха изследване на 19ден и прогестерона ми беше нисък.

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Цитат на: wjk
Здравейте!Днес се усмелих да си направя тест и е положителен,но тъй като 4,5г.чакам този резултат сега не смея да се зарадвам,защото ми биха и прегнил доста дни след инсеминацията,но другата седмица ще отида на лекар ,ако всичко е така все още и ще разбера.
  Дуфастона го пия след като ми правиха изследване на 19ден и прогестерона ми беше нисък.

едно гоооолямо честито от мен! не се притеснявай, всичко ще бъде наред. спокойни 9 месеца и едно сладко бебешорче  babyuu !
ако не те притеснява би ли написала историята си?

# 7
Ще напиша за мъките си , но нека отида на лекар,за да напиша всичко, надявам се с добър край

# 8
  • Мнения: 4 324
ЧЕСТИТО !!!!  Simple Smile  Grinning  Simple Smile

Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и сладко здраво бебче след 9 месеца  Wink  Simple Smile  Grinning  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт