Впечатления от пресотерапията!

  • 10 008
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 237
Ами това е отказах се от целутрона...,но  реших да комбинирам пресотерапия с ръчен антицелулитен масаж.Общо 20 процедури,10 масаж +10 пресотерапия.
Има ли доволни или недоволни? Rolling Eyes
Дайте мнението си за да знам дали ще бъде ефективно в борбата срещу целулита #2gunfire

# 1
  • Мнения: 237
Момичета никой ли не го е ползвал това чудо? Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 195
Аз не съм ползвала такава услуга, но ми стана интересно, ако дадеш малко повече инфо може би някой ще се сети, че е ходил на такова нещо?  Wink
Иначе аз съм ходила на масаж с вендузи, целутрон и офф как се наричаше, нещо като парна  баня, но само тялото е затворено в апарата и го затоплят, инфрачервена сауна ли беше...  newsm78 И на едно дето може би е "пресотерапия" - обуват се едни гумени неща (много прилича на апарат за кръвно налягане, само че тази част, дето се слага на ръката всъщност се слага на краката Simple Smile ) и те се пълнят с въздух отдолу-нагоре (т.е.  пълни се с въздух областта около стъпалата, глезените, прасците, бедрата), за да се стимулира лимфния поток...или поне така ми обясниха Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 2 774
а какви парички ти излезе тая пресотерапия?и къде? Praynig

# 4
  • Мнения: 487
Не съм пробвала пресотерапия,но от това което чета,цените варират от 10лв. до 30лв. за 30мин.,и много зависи къде се прави самата процедура,а и от там и цената
http://lexicon.wellnesslegend.com/?p=55

# 5
  • София
  • Мнения: 2 774
благодаря за инфото:)
а някой наистина дали не може да сподели опит от пресотерапията, че аз пък тъкмо се навих за целутрон Laughing
ketka, ти защо се отказа от целутрона?

# 6
  • Мнения: 195
а какви парички ти излезе тая пресотерапия?и къде? Praynig
незнам дали това дето го описах е пресотерапия, на мен ми казаха "лимфен дренаж" или нещо такова. Не помня какви пари беше, щото беше отдавна и аз в цял пакет го купих, но има едно козметично студио Лина на Руски паметник, там ми го правиха...но честно казано не съм много доволна, да не кажа хич Sad

# 7
  • Мнения: 237
Да момичета това което описвате наподобяващо ,апарата за кръвно налягане е пресотерапията Peace
Обяснението което е дала Цветомира е много точно  Hug
В салона в който мисля да направя процедурата ми излиза 160 лв. с антицелулитен крем от салона-италианска козметика /но забравих името й/,за 10 процедури,а може и с крем от клиента за 120 лв./пак 10 процедури/
Жената  която работи с апаратите в салона беше много мила и ми обясни доста подробно, че е постигала доста добри резултати при много от клиентките си .,аз и казах че ще ми е много скъпо и предпочитам целутрона но беше доста скептично настроена към него и видях че са го забутали в един ъгъл и изобщо не са го  употребявaли откакто имат уреда за пресотерапията. Rolling Eyes

Аз прочетох доста инфо и реших че за мен по -добрия вариант е пресотерапията НО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ЩЕ НАПРАВЯ 15-НА РЪЧНИ МАСАЖА,. Peace
Салона е този понеже държах да е в квартала в който живея  http://www.jane-cosmetics.com/about.html.

Giggerotta ти защо не остана доволна?Заради целулит ли ползва услугата или за отслабване?И колко направи? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт