ХИПЕРИНСУЛИНЕМИЯ -да поговорим ! тема 2

  • 47 981
  • 588
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Момичета време е за нова темичка -пожелавам на всички ни успешно преборване с болестта и много пухкави бебенца:hug:



Това е линка към старата темичка
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=240948.msg5565731#msg5565731

Последна редакция: сб, 07 юни 2008, 11:20 от Taни

# 1
  • Мнения: 763
Анели, пусни линк към старата тема, докато още можеш да редактираш поста си. Хайде мацки, тази тема трябва да я напълним с бременни коремчета  Praynig

# 2
  • Мнения: 419
 Peace запис

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Анели, пусни линк към старата тема, докато още можеш да редактираш поста си. Хайде мацки, тази тема трябва да я напълним с бременни коремчета  Praynig

Доди ,мъчих се ама нещо не се получава ,само аз ли мога да го направя ?

# 4
  • Мнения: 763
Гледам, че си се справила, но беше хубаво да отидеш на първа страница от старата тема, и тогава да копираш линка. Но и така става  Peace
Какво стана с прегледа, нищо не си писала и ще има наказание  Wink

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Ето Доди, поправих се -простете ми невежеството  Hug HugДосега ви четох момичета ,много сте писали .Поздравления за всички отслабнали  newsm10.Само така и нека следващата стъпка бъде  ylinfant
За мен -вчера бяхме на лекар и доктора каза че малкия човек расте скоростно , има си сърчице ,което бясно тупка и всичко е наред. Майка му вече изпитва доста сериозни неразположения -най ми е трудно като хвана шепичката с лекарствата .Само при вида им ........Ама няма начин ,надявам се и това скоро да премине.Иначе Доди ,ако кажа че не съм притеснена за многото си кг ,които исках да сваля преди да забременея ще излъжа .Направо като се замисля свят ми се завива и знам че само строга диета ще ме спаси и движение след третия месец, засега ще полежавам повечко(май прогестерона ми е нисичък , а дуфастона не се справя кой знае колко добре )
Но гледаме оптимистично напред и нагоре , вие продължавайте смело  и чакам нови попълнения -започвам списък на бременните с инсулинова резистентност,сигурна съм че това е нашата темичка и нашето място ,в което ще успеем  Peace

# 6
  • Мнения: 740
Цоп, с надежда  Praynig

# 7
  • Мнения: 763
Ееееееех, миличка душичка  Hug Браво за сърчицето, много се радвам, че нещата с малкото човече в теб са наред. И майка му да се притеснява по-малко  Peace Всичко ще е наред, имаш нашите палци  Praynig Praynig Praynig А за утрогестан говорили ли сте с доктора, той не е ли по-добър от дуфастона  newsm78
Надявам се твоя списък, Анели да се запълни бързо, бързо с хубави новини Praynig

# 8
  • Мнения: X
Хоп да се запиша и аз  Hug
анели, много се радвам за резултатите от прегледа, какво по-хубаво от едно бясно тупкащо сърчице в теб  Hug, килцата не ги мисли, гледай само с бебчо да сте добре, а после ще ги свалявш докато тичаш покрай него(нея)   Peace
Моля се и аз скоро тази темичка да се напълни с бременни и малки здрави ангелчета  Praynig

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Анели,много се радвам,че всичко е наред,миличко!

# 10
  • Мнения: 4 700
Анели, честито сърчице. И дано наистина темата се zапълни с бременни коремчета.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 465
Запис и от мен Peace

# 12
  • Мнения: 226
Честито сърчице, Анели!
И дано да е късметлийска темичката!

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711


Благодаря ви момичета за всичко, няма да Ви казвам че стигнах дотук благодарение на вас и вашата подкрепа. Сигурна, съм  че много скоро няма да съм сама .Извинявайте , че чак сега ви пиша ама не  е лесен пътя до майчинството -вече изпитах всичко гадно , но пак съм щастлива че  до моето сърце тупка още едно Hug Hug HugХайде давайте отчет каква я вършите ,какво похапвате ,колко отслабнахте  newsm51

# 14
  • Мнения: 2 613
Анели,честито тупкащо сърчице!

аз съм добре,втори месец ми идва цикъла,отслабнах общо 5кг.от началото на април,но ми се струва,че дозата на Сиофора ми е висока newsm78Има дни в които чувствам ужасна слабост и замайване и предполагам,че това се дължи на ниската кръвна захар.Върнах се към схемата 1/2 т.сутрин,1/2т.обед и 1т.вечер и сякаш се чувствам по-добре.
успех желая на всички ви Peace

Общи условия

Активация на акаунт