Не спим спокойно

  • 715
  • 14
  •   1
Отговори
Цитат
Zdraveite, mami!Moeto dete v posledno vreme spi mnogo nespokoino!Miata se v legloto,stava liaga,obrashta se s glavata na dlu i kup drugi takiva "uprajenia"!Slu4valo li se e pri vashite deca?Da se obarna li kam lekar?Nie sme na 1,5m.

Здравейте, мами!Моето дете в последно време спи много неспокойно!Мята се в леглото,става ляга,обръща се с главата на долу и куп други такива "упражнения"!Слу4вало ли се е при вашите деца?Да се обърна ли към лекар?Ние сме на 1,5м.

----------
Моля пишете на Кирилица!

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 12:23 от Ellypr

# 1
  • София
  • Мнения: 2 840
Ами, ако намираш нещо крайно обезпокоително в поведението му, потърси лекар.

Така, както го описваш, на мен ми изглежда нормално. И моят син се върти/ но не се МЯТА/, даже, като беше малък, си е сменял посоката на сън - цялото легло обхождаше.
Сега спи с кръстосани крака. Много е смешен.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 421
Моят син все още спи супер неспокойно. Позите, в които можем да го намерим са невероятни. Последно - половината му тяло висеше от леглото и главата беше на сантиметри от земята, а ачовекът си спи.

На възрастта на твоето дете беше чудо - буди се, сяда, ляга, върти се, пада, пие вода, търсим биберони, пишка, реве. Не разбирах как успява да се наспи. Сега положението вече е по-добре - остана само въртенето и отвиването.

# 3
Благодаря за отговорите, сега сьм по-спокойна!
Стана обьркване и зададох взпроса си втори пьт, извинете!

# 4
  • varna
  • Мнения: 676
Съвсем нормално е в тази възраст детето да спи неспокойно.Те сънуват много и са много емоционални .Нервната им система е лабилна в тази възраст,което води до проблеми със съня и заспиването,както и поява на неспокоен сън.Ще отмине,не се притеснявай,може да продължи и по-дълго,но това е само период.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да случвало се е ако емоциите дойдат в повече.

# 6
  • Мнения: 251
Сигурно сънува екшъни  малкия  Wink Мисля, че това  е временен период  и е нормално. Не би трябвало да се притесняваш, ще премине.

# 7
  • Мнения: 9 814
Детето ми също спи неспокойно понякога, особено когато е топло. Но, чак да се мята не!
Потърси съвет от педиатър.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 079
Да не му е топло, или пък да е неспокоен от зъбки? по емоционалните деца също много сънуват...  Thinking

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Да не му е топло, или пък да е неспокоен от зъбки? по емоционалните деца също много сънуват...  Thinking

Peace Да, сина ми даже бълнува  Simple Smile той от малък много се върти, обикаля цялата кошара и сутрин чаршафа му е на събран на куп.Ако все пак много се притесняваш консултирай се с лекар  Peace

# 10
  • Мнения: 9 052
да , като вzемеше да се дупи ми ставаше ясно, чЕ е време zа ново zъбчЕ  Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 17 591
Не ми звучи като нещо, изискващо лекарска намеса...

# 12
  • Мнения: 438
И аз не мисля, че трябва да се търси лекар. Ако не може да си взима необходимия сън и е изморен, изнервен - тогава да.

# 13
  • Мнения: 1 961
Ми той и моя син е така откак се е родил  Mr. Green Като бебе го слагах в един чувал през зимата и редовно се събуждаше с рев, щото си е омотал ръцете /въртеше се като свърдел само на едната страна  Crazy/

Мисля че е нормално, по-буйните деца имат по-неспокоен сън Mr. Green
Моя син когато е научил нещо ново през деня, му се разваля съня. Пример - преди двайсетина дена, когато се научи да кара колелото си без спомагателни гуми  Hug

# 14
  • Мнения: 1 172
Една консултация при педиатъра му няма да ти навреди. При нас имаше период на неспокоен сън и леко изпотяване на крачета и ръчички. Изписаха му калций и повече вигантол защото решиха, че може би е много ранна фаза на рахит или нещо такова. Беше много малко бебе. Преди прегледа въобще не бях се замисляла, че неспокойният сън е някакъв симптом.

Общи условия

Активация на акаунт