Почивка в Гърция - Вила, Апартаменти

  • 22 105
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 460
Здравейте!

Мои познати се интересуват от вила или апартаменти в малки хотелчета за почивка в Гърция - Халкидики за по-голяма група около 15 - 20 човека с деца.
Искам да помоля за координати, ако сте почивали на подобно място.
Благодаря Ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 243

Здравейте!

Извинявам се на авторката за намеса в темата, но да се присъединя и аз към питането.

В моя случай обаче сме 8 човека с 3 деца на възраст между 1 година и 3 месеца и 1година и 8 месеца.

Тъй като все още се чудим кой вариант ще е по-удачен за нас и децата, дали голям хотел с ALL Inc  (недостатъците тук са че децата не могат да се възползват от АI, защото са много малки) или вила само за нас. Естествено вилата трябва да е с градина, за да има къде да играят. В този случай обаче ще трябва сами да се грижим за храната и няма да имаме лекарска помощ на раположение.

За момента клоним към втория вариант.

Ще съм благодарна на всички за съвет и ако могат да споделят координати на вили или къщи, които са им харесали.

# 2
  • Мнения: 214
И аз се интересувам. Ако има някой информация за вила под наем на Халкидики да дава. МЕрси

# 3
# 4
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Тук има голям избор  http://www.halkidiki.com/english/index.htm

# 5
  • Мнения: 3 215
Момичета, понеже снощи се върнах от кратко плажуване в Гърция (водата беше 25 градуса, температурата  навън - около 30 градуса), исках да споделя нещо с тези от вас, които се интерсуват от наемане на вила/ къща там. Някои от вас знаят, че ние имаме нов апартамент там ,който даваме под наем, но за друго ми е мисълта. Собствениците на къщата срещу нас приключват с обзавеждането и искат да я дават под наем. Проблемът е, че живеят в Германия и нямат време и възможност да се занимават. Затова ми предложиха да им помагам (така или иначе съм там заради гостите на нашия апартамент). Къщата е на 30 метра от прекрасен плаж в Неа Врасна (на 1 час от Солун, Кавала, Драма и Серес и на около 2 часа от нашата граница). Напълно нова и обзаведена, с 4 спални, 3 бани и голяма кухня и всекидневна. С няколко тераси плюс гараж. Едната от спалните е отделена в малко студио, където има кухненски бокс, още едно легло и баня.
Общо в къщата и нашия апартамент могат да се съберат 12 възрастни и 2-3 деца.
Неа Врасна се намира на 15-тина минути пеш от Аспровалта (по-голям курорт), свързани са с красива крайбрежна алея, на която има много кафета, таверни и барове. Наблизо има много магазини и няколко супермаркета (вкл. немския LIDL)
Снимки има тук: (с уточнението,че къщата не беше съвсем подредена,а и снимах с мобилния си телефон, но все пак може да се добие идея за какво става дума)
http://www.fototime.com/ftweb/bin/ft.dll/pictures?userid={821064 … 413-5192644116FB}
http://neavrasna.myphotoalbum.com/view_album.php?set_albumName=album01

Позволявам си да напиша този пост, не заради лични облаги, а за да помогна в избора на място за почивка на тези,които се интерсуват. Все пак, ако модераторите преценят, че не бива да го правя, могат да го изтрият.
Хората, които ме познават от Египетската тема, занят, че съм човек, който обича да помага на другите.
Сладки сънища на всички!   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 029
Миналата година намерих къща под наем за лятната почивка чрез един английски сайт, но не помня точно как се казваше. Има доста такива, като напишете в google - holiday rentals ще ви излязат доста такива страници с много предложения от цял свят, включително и за Гърция. Повечето са добре структурирани, с опции за търсене по желан от вас критерии, с подробно описание, снимки и цени.
Успех в търсенето!  Peace

# 7
  • Монтана
  • Мнения: 499
Old -дай цени

Общи условия

Активация на акаунт