Отговори
  • Мнения: 227
Гледам по магазините вече Milumil-a е с нова опаковка newsm50..... и ме налегнаха размисли и страсти, дали случааайно не са предобрили и неговото качество покрай новата опаковка, както на Aptamil-a ?? Питам щото заради новия Aptamil имунофортис, минахме на Milumil, на детето не му понесе обновлението. То имаше и тема по тоя повод..............

Имате ли някакво инфо за Milumil-a ? Как се отразява на децата ви ? Има ли разлика ?

# 1
  • Мнения: 2 522
Гледам по магазините вече Milumil-a е с нова опаковка newsm50..... и ме налегнаха размисли и страсти, дали случааайно не са предобрили и неговото качество покрай новата опаковка, както на Aptamil-a ?? Питам щото заради новия Aptamil имунофортис, минахме на Milumil, на детето не му понесе обновлението. То имаше и тема по тоя повод..............

Имате ли някакво инфо за Milumil-a ? Как се отразява на децата ви ? Има ли разлика ?



За мен няма разлика - нито като консистенция, нито като вкус. На 3-ката сравнявах написаното по етикетите съдържание - разлика няма.

# 2
  • Мнения: 5 940
Синът ми го пие с удоволствие, както и преди.

# 3
  • Мнения: 554
И аз сравнявах дума по дума и не намерих никаква разлика между новата и старата кутия. Не намирам разлика и в самото мляко и дъщеря ми си го пие както преди.

# 4
  • Мнения: 227
Мерси за отговорите   bouquet smile3525

Надявам се и мойто злоядо зверче да не усети никаква разлика  newsm03

# 5
  • Мнения: 165
и аз не намирам разлика в двойката.и на вкус, и на консистенция е същото

Общи условия

Активация на акаунт