кога ви се появиха контракции

  • 2 385
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
здравейте на всички бъдещи и настоящи мами, не знам дали я има тази тема, защото аз не я намерих никъде Embarassed.искам да попитам кога ви се появиха контракции,  защото на мен ми се появиха някъде в 4 месец  и продължават и до сега, въпреки че ми изписаха да пия магнерот  дали е нормално, защото моята лекарка казва че това са подготвителни контракции и нормално било но чак във 7 месец трябва ли да се притеснявам от тях. благодаря ви предварително

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 05:16 от Mamma

# 1
  • Мнения: 1 671
При първата ми бременност имах контракции от 4-5 месец, при втората - от 6 г.с. И в двата случая, независимо от системи, инжекции, хапчета в големи дози - контракциите спряха след раждането  Mr. Green . Въпреки всичко лекарствата закрепиха положението и износих и двете си деца до средата на 9 месец.

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Нормално или не, дала ти е какво да пиеш за да изчезнат.При всеки е индивидуално.С първата бременност ми се появиха за няколко дни в 6-и месец и след това 2 нощи преди да родя.С тази бременност чак започвам да се притеснявам, че не съм усетила нито една контракция.Тъй, че поводи за притеснение винаги можем да си намираме.

 Почивай повече и всичко ще е о.к.

# 3
  • Мнения: 2 111
В 5 месец се появиха контракции,изписаха ми Магнерот и Но-шпа,които пих до началото на 9 месец.Въпреки това контракциите не спряха.Лежах си по цял ден от 7 месец,за да износя бебето до термина.Пий си Магнерота и почивай повече. Hug

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Към 5-я м някъде.

# 5
  • Мнения: 1 062
През първата бременност се появиха чак към осми месец. През втората около 4-ти месец. Пих Магнерич и го спрях в 9-ти месец.

# 6
  • Germany
  • Мнения: 1 577
И при мен контракциите са от 4 месец и много ме притесняват. И аз редовно пия магнерот, но няма никакъв ефект от него, поне при мен. Даже като легна имам чувството, че се учестяват. Но вярвам, че ще издържа до края! Успех!

# 7
  • Мнения: 16
благодаря навсички включили се е ясно вече ще продалжавам да си лежа и почива пък дано всичко да се нареди

# 8
  • Мнения: 3 621
в началото на 6-ти месец

# 9
  • Мнения: 9 814
Някъде в началото на 6-ия месец се появиха т.нар. подготвителни контракции.
Също пиех магнерот.

# 10
  • Мнения: 391
в началото на 6-ти месец

и аз така, но мойте бяха от предстоящо пътуване-стрес. и не забравяйте че има разлика между контракция, която боли ниско долу и стяга целия корем, който сстава твърд, и спазъм, който просто е рязко стягане на мускулите без болка.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 585
Към шестия месец започнах да получавам втръдяване на корема, но това не ми попречи да пренося (поне по лекарски изчисления). Crazy

# 12
  • Мнения: 6 438
5 месец.Чувствах стягане на корема ниско долу.Предписаха ми Гино Певарил  Peace
Леко бременеене! Hug Hug

Контракции се пише с две букви и  Peace

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 22:18 от GrOzNoTo^_^PaTe

# 13
  • Мнения: 1 674
Около 7-ия месец усетих стягане в корема.Не съм пила нищо/не се наложи/.Леко раждане ти желая! Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 17 591
Към 6ти месец прокървих, от тогава до края бях на магнерот.

Общи условия

Активация на акаунт