тина киркова добри специалсти

  • 5 499
  • 19
  •   1
Отговори
Здравейте бъдещи и настоящи мами!
Някой може ли да сподели мнението си относно лекарите в Тина Киркова!
Имена, впечатления, препоръки!
Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 62
горещо ти препоръчвам д-р Катя Златева!!! не само много добър лекар,но и Човек Hug

# 2
  • Мнения: 211
Д-р Петра Семерджиева!  Няма да ми стигне времето и мястото да я нахваля! След като я срещнах , разбрах че има лекари , които работят с душа . Повече няма и да си помисля за друг , а преди това смених поне 5-6 .

# 3
  • Мнения: 255
Аз мога да ти кажа кой да не си избираш.Д-р Методий Генов.Този е страшен мошеник и направо си прави търговия в болницата.Той е завеждащ отделението по стерлитет в Тина Киркова.Докторчето има и частна клиника .На мен ми го препоръчаха , като голям специалист.Лошото беше че когато се запознах с него бях към края на бременността си.Човека ме подведе едва ли не че имам много тежка тахикардия(което се оказа в последствие че изобщо не е било положението чак толкова страшно) и че много бързо и лесно щял да ми извади бебето почти безкръвно по много нов и спец начин.Наплаши ме че раждалите нормално много често се случвало да се напикават към 50-60 години.Наговори ми неща така че да ме склони бързо за секцио(Той вси1чките си пациенто-клиентки ги прави секции).Според мен на него така му е по-бързо ,щото както той каза;"Иначе ще си раждаме по 20 часа и накрая не е ясно кво ще стане"Взе ми повече пари от таксата на болницата и не ми даде никакъв документ, въпреки че мъжа ми му поиска изрично.
Мога само да кажа , че момичето с което бяхме в стая беше обгрижвано като рохко яйце от д-р Гергов.Той е редови гинеколог там , но по нейни отзиви и мои наблюдения човека си е със златни ръце и сърце.Съжалявам, че раздух така нещата, но много се разочаровах от Методий Генов и много ми се щеше някъде да го рекламирам.Пожелавам ти да попаднеш на лекар с душа и достойнство, който уважава "Хипократовата клетва" и съзнава отговорността на професията си.Леко раждане и здраво бебенце

# 4
  • Мнения: 10
Aз ще раждам в Тина Киркова при д-р Маленов. Той ми следи цялата бременност и нямам оплаквания от него. Много е свестен и не ме натоварва излишно. Казва ми точно кога и какви изследвания да направя. Няма момент в който да съм му звъннала и той да не е вдигнал телефона. Винаги е много любезен и много забавен. Работохолик е!!! Препоръча ми го мумата ми, която също ражда при него. Успех дано съм била полезна.

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз мога да ти кажа кой да не си избираш.Д-р Методий Генов.Този е страшен мошеник и направо си прави търговия в болницата....................

 Хайде малко се успокой StopТози човек ми води бременността, спаси ми и предишната!Казах му, че искам да раждам нормално и дума против не каза.Бебето ми е седалищно, по мое желание и негово съгласие ще чакаме до започването на родилни контракци да се завърти.Чак пък напикаване.......Все си мисля, че след като ти е говорил на теб такива неща, ще ги спомене и на мен!Никога не ми е поставял пограшни, или лъжливи диагнози!Довона съм била винаги от него!

# 6
  • Мнения: 255
Аз мога да ти кажа кой да не си избираш.Д-р Методий Генов.Този е страшен мошеник и направо си прави търговия в болницата....................

 Хайде малко се успокой StopТози човек ми води бременността, спаси ми и предишната!Казах му, че искам да раждам нормално и дума против не каза.Бебето ми е седалищно, по мое желание и негово съгласие ще чакаме до започването на родилни контракци да се завърти.Чак пък напикаване.......Все си мисля, че след като ти е говорил на теб такива неща, ще ги спомене и на мен!Никога не ми е поставял пограшни, или лъжливи диагнози!Довона съм била винаги от него!

Ами няма какво да се успокоявам, защото то всичко мина, но истината е такава каквато е и аз няма защо да изопачавам.След секциото ми поясни че ми изтекла малко повече кръвчица, но незнаел защо така(доцентска му работа), но пък ми взе повече пари от колкото е обявената такса на болницата и не ми даде никаква разписка за това, но както и да е минало...Повече няма да го търся.Сега като се наложи ползвам услугите на д-р Благоева от св.Пантелеймон, която изражда и в Тина Киркова.Имам само добри отзиви за нея а и личните ми впечатления са такива.
ПО отношение на Генов ..какво пък човека е с доста опит и все трябва да е сторил нещо за да си спечели съкращенията пред името, но аз лично не съм доволна от него

# 7
  • София
  • Мнения: 154
Аз също съм с две ръце за д-р Катя  Златева Hug Много сме доволни от нея Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 317
Aз ще раждам в Тина Киркова при д-р Маленов. Той ми следи цялата бременност и нямам оплаквания от него. Много е свестен и не ме натоварва излишно. Казва ми точно кога и какви изследвания да направя. Няма момент в който да съм му звъннала и той да не е вдигнал телефона. Винаги е много любезен и много забавен. Работохолик е!!!
подрепям Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 1 185
Катя Златева!!!  Peace Невероятен лекар и Човек, както е написала Цвети!

# 10
  • Мнения: 3 641
Зписвам се да следя темата, защото ще ми трябва дай Боже скоро

# 11
  • Мнения: 299
Д-р Диана Николова Peace

# 12
  • Мнения: 108
Kiril kirov Simple Smile chudesno secio

# 13
  • Мнения: 77
За първи път чувам ,че Катя Златева е лекар.Старша сестра на отделението по стерилитет е.

# 14
  • София
  • Мнения: 112
Д-р Кирил Киров - невероятен е!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт