Здравейте всички бъдещи и настоящи майки!

Нова съм в този форум и ще започна с една покана. Първо ще кажа две думи за мен: запалена съм по планините. Дори имаме планинарска групичка и сайт, който поддържам: http://ot-koli-vaje.co.nr. Събота и неделя с мъжа ми и с приятелите ни винаги сме били на планина с преходи по 7 - 10 часа и доста тежки раници, в които се носеше всичко необходимо за спане (палатка, спални чували).
Сега съм бременна в 5-тия месец. Карам една много лека бременност, но, въпреки това, няма начин да щъкам из планините както преди. Търся си компания за леки планински разходки. Поканата е следната:

1 юни, Витоша

Среща: 10 часа, на Хладилника (начална спирка на автобусите за Витоша: 64, 66, 93, 98)
Маршрут: от Алеко до Железница
До Алеко ще се качим с лифт или с автобус. Оттам нататъка е само слизане, няма стръмни места, където да има риск от падане. Пътят е 2-3 часа, ако правим много почивки 3-4.

Поканата се отнася за всички бременни, техните мъже, приятели, става и за малки деца.
Това е като начало. Ако има желаещи, не е проблем да се измислят различни маршрути за всяка седмица.

Можете да ми пишете тук във форума или на ICQ 341 949 987

Преходът ще се състои, ако прогнозата за времето го позволява. Надявам се да няма хора, които да отидат на срещата без да са ми писали преди това. Ако никой не ми пише, просто няма да съм там  Grinning