грип

  • 456
  • 3
  •   1
Отговори
от 1 седмица бебенцето ми е болно- с хрема и вече покашля, а е само на 45 дни. разкървавих и носа с аспиратора Embarassed. слагам и стеримар а от вчера и едни кафяви капки(забравих им името) 1 % разтвор. педиатърката ме успокоява, ама аз хич не съм спокоина. какво друго мога да направя? мисля че е вирус, защото всички се разболяхме. дали можех да го избегна newsm45 newsm45 newsm45

# 1
  • Мнения: 7 821
Здравей,
Не мисля, че ти си виновна за нещо и не мисля, че можеш да избегнеш болестите  Wink. Децата боледуват и то относително често. Щом са ти изписали само Коларгол, нещата според мен са леки  Laughing.
Спокойно всичко ще се оправи, ако има някакви други проблеми, звъни на педиатъра.
Дано бързо се излекувате всички и най-вече бебчо  Praynig.

# 2
аз и звънях 200 пъти. даже дойде до вкъщи.каза че е само хремата. мислех че толкова малки бебета не боледуват. мерси много за успокоението

# 3
  • София
  • Мнения: 2 298
Ние бяхме така на същата възраст и точно на Великден спешно ходихме на лекар, защото аз се изплаших да не е сериозно, тъй като с таткото бяхме болни и двамата. Педиатърката каза, че е само хрема и ни посъветва освен физиологичен разтвор, да правим следното:
В 100 мл.вода се запарва едно пакетче лайка, докато е приятно топло се добавя една ампула витамин С и се капе във всяка ноздра по 1-2 капки 3-4 пъти на ден. Но за всяко капане се прави нов разтвор, защото витамин С се изпарявал.
Та това спаси положението.
Дано скоро да се оправите.

Общи условия

Активация на акаунт