помощ-кафяв цикъл

  • 11 476
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 412
Toзи път е сериозно-болна съм и ми дойде и неска ми е 2 ден и ми тече тъмно кафяво, вчера също беше тъмно кафяво Rolling Eyes Не е зацапване, а точно като цикъл си тече.Моля ви кажете какво може да ми има-мама като се върне от работа ще говоря с нея-в един форум четах, че може да е киста, но искам да попитам вас, защото вие имате цикъл от мн време и се надявам да ми помогнете Hug

# 1
  • Мнения: 412
Ехо няма ли кой да ми помогне-плс притеснявам се Sad

# 2
  • Мнения: 14 133
Спокойно, не е здължително винаги течението да е наситено червено още в началото.  Peace

# 3
  • Мнения: 412
Спокойно, не е здължително винаги течението да е наситено червено още в началото.  Peace
Еми до сега не ми се е случвало в началото да ми е кафяво-само в края ми се е случвало и за това се притеснявам.Но дано нищо да ми няма ooooh! А и то хич не е червено, а тъмно кафяво.

# 4
  • Мнения: 14 133
Сподели с мама, когато се върне и отиди на доктор да те прегледа на ехограф, за да си по-спокойна. Късмет!!!  Peace  Praynig

# 5
  • Мнения: 412
Сподели с мама, когато се върне и отиди на доктор да те прегледа на ехограф, за да си по-спокойна. Късмет!!!  Peace  Praynig
Мерси, мама ще се върне към 5 часа и ще кажа след 5 кво е станало  Confused

# 6
  • Мнения: 14 133
При мен обикновено първия ден е с кафяво течение, а след това започва червеното.
Късмет, миличка!!!!  Praynig Дано всичко да е наред!!! Praynig

# 7
  • Мнения: 412
ами говорих с мама и тя каза, че според нея е от тва, че като съм болна и взимам антибиотици и за тва Rolling EyesА и пия витамин Ц и ми е по слабо  Simple SmileКаза също, е ако и другия път ми тече кафяво щяла да ме заведе на лекар Mr. Green

# 8
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ти, девойче, не питаше ли преди време какво да пиеш за закъснение на цикъла, защото си щяла да ходиш на купон с басейн?  newsm78

# 9
  • Мнения: 412
Ти, девойче, не питаше ли преди време какво да пиеш за закъснение на цикъла, защото си щяла да ходиш на купон с басейн?  newsm78


Да, но все пак нищо не пих, а и да се похваля-стана ми червен цикъла и се успокоих Joy

# 10
  • Мнения: 16
хехе, сладурана....аз пък се чудя как ще си разпозная цикъла, който трябва да ми дойде утре и трябва да започна да пия противозачатъчни от първия му ден, а сега ми тече също кафяво защото пък преди 20 дни ми гориха раничка... newsm78, а през първия ден менструацията ми също е кафява...абе пълно объркване... Joy

# 11
  • Мнения: 412
хехе, сладурана....аз пък се чудя как ще си разпозная цикъла, който трябва да ми дойде утре и трябва да започна да пия противозачатъчни от първия му ден, а сега ми тече също кафяво защото пък преди 20 дни ми гориха раничка... newsm78, а през първия ден менструацията ми също е кафява...абе пълно объркване... Joy
E, да така е няма да можеш лесно да го разпознаеш-то аз съм чувала, че от противозачатъчните също може да стане кафяв и ако наистина стане кафяв няма да можеш да го разпознаеш  Laughing Ама кво да се прави жени сме и ще се мъчим с тоя цикъл  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт