Прегнил за пукане на фоликул -Помогнете !

  • 5 411
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 215
Днес бях на генеколог и иимам 20 мм фоликул и 9 мм лигавица на 10 МЦИзписами 5000 прегнил мускулно  за пукане на фоликула и дуфастон 2 пьти по 1.Моля ви ако някой е запознат с тези лекарства най-вече с инжекцийте моля да се включи!

# 1
  • Мнения: 2 382
С прегнил се таймира пукането на фоликула.При теб вече са достигнати добър размер-20 мм и затова ти е изписан прегнил.
Какво по-точно те притеснява?

# 2
  • София
  • Мнения: 6 302
Нищо страшно няма, инжекцията се слага мускулно, в дупето, не боли. Наистина след поставянето й за около 24 -32 часа се спуква фоликула. А Дуфастона подпомага закрепването на оплодената яйцеклетка за лигавицата на матката. Успех!

# 3
  • Мнения: 7 716
Ако не се сложи прегнил фоликулът може да не се спука и да не се отдели яйцеклетка. Честа практика е спукването по този начин. До 36 часа трябва да настъпи овулацията.

# 4
  • Мнения: 215
Момичета благодаря ви за отговорите !
Претеснява ме дали отделената по този начин клетка ще е годна за оплождане .Мисля този месец да прескоча прегнила и да отида на преглед за да се останови дали сам се е спукал фоликула .Съпруга ми е болен и ме претеснява това пие какво ли не и има страшна лятна треска .

Общи условия

Активация на акаунт