Ситни пъпчици по ръцете

  • 16 732
  • 18
  •   1
Отговори
От известно време насам ми се появиха ситни пъпчици по ръцете, над лакътя и то по конкретно след като родих. Много са грозни и направо ме е срам да се съблека по къс ръкав. Имали ли сте такъв проблем и как се справихте с него? Моля помогнете.

# 1
  • Мнения: 7 723
Проблема вероятно ти е на хормонална основа, но това е нормално.
Ще се оправиш, споко. Малко ти е бебето още Peace

# 2
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
същите пъпчици имат дъщеря ми и мъжа ми - докторката каза, че е алергия...лятото се засилват от слънцето... Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 405
А сърбят ли те?
Аз имах такива, но ме сърбяха - ситни червеникави пъпчици над лакътя и на глезените - оказа се слънчева алергия   Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
А сърбят ли те?
Аз имах такива, но ме сърбяха - ситни червеникави пъпчици над лакътя и на глезените - оказа се слънчева алергия   Peace

и аз имам такива ,точно слънчева алергия
Моите са на предмишницата,най-вече тази част ми е изложена на слънце обикаляйки с количката на бебо.Имам ги от два-три дена вече. Sad

# 5
Не не е слънчева алергия. Аз по принцип получавам алергия и то предимно по деколтето. А тези пъпчици са по скоро като релеф по кожата и не сърбят. Даже от слънцето леко се поскриха.

# 6
  • Мнения: 7 723
същите пъпчици имат дъщеря ми и мъжа ми - докторката каза, че е алергия...лятото се засилват от слънцето... Rolling Eyes
Ти пък как позна, че са същите? newsm78
Предполагам, че са пъпки като пъпки,
ама искай поне фото, де Wink Whistling

# 7
  • Варна
  • Мнения: 777
Имах такъв проблем след раждането и преди няколко години,когато качих малко килца.И двата пъти гадинките изчезнаха след като отслабнах.И слънцето също много помага!

# 8
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Мажеш ли ги с някакъв..... медицински продукт?

# 9
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
Ти пък как позна, че са същите? newsm78
[/quote]
 hahaha hahaha hahaha Ясновидка съм Mr. Green
Имах предвид първия й пост - ситни , над лакътя...в такъв смисъл същите...

# 10
  • София
  • Мнения: 1 936
Може наистина да е слънчева алергия.
Аз получих такава след като родих, преди това нямах проблем със слънцето.
Пъпките може да са различни от тези, които ти излизат по деколтето, но пак да е алергия.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
и дъщеря ми има такива ситни по ръцете че и по краката , но май не са от алергия,  а по скоро са мастни защото кара пубертет и стоят като запушени пори, някой ако може да каже с какво да ги мажем ще бъда много благодарна   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз имам такива откакто се помня. Просто кожата стои грапава, не са пъпки точно. Никога и с нищо не съм могла да ги премахна.

# 13
  • Мнения: 2 388
Една приятелка има, незнам дали са същите. При нея от плажа се поскриват.

# 14
  • Мнения: 3 830
Ако са острички и без цвят, не сърбят , значи са на хормонална основа.

Щом се влияят добре от слънцето, тогава ги излагайте повече Peace

Общи условия

Активация на акаунт