Фризьорка в София

  • 601
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 330
Здравейте,
всяка седмица посещавам фризьор за сешоар. Смятам, че съм добър клиент - не мрънкам, искам стандартна прическа и си плащам колкото ми поискат и съм редовен клиент. При все това все налитам на префърцунени каки, които смятат за въпрос на професионална чест  веднъж месечно да ми кажат, че целият уикенд е зает или имат много специална работа и не могат да ме направят. Или пък когато отида на време ( аз винаги ходя на време за предваритено уреден час) да ме накарат да ги чакам още 20-30 минути и след това дори да не се извинят.
Та на въпроса.......... има ли тук добри фризьорки - предлагам им добър клиент:)))))))

# 1
  • Мнения: 157
Препоръчвам ти моята фризьорка, ако ти е удобно се намира на Бул.България на гърба на бизнес зграда в нея има офис и на Райфайзен Банк.Ако искаш подробности пиши.Салона се казва "ШЕР".

# 2
  • Мнения: 138
МОЯТА фризиорка се намира след моста чавдар, отдясно блока(там се води сухата река) много е добра във професионално отношение и като човек е много готина. тя сама си работи таМ и мястото си е нейно. аз ходя там от няколко години и нито един път не ми е казала, че не може и че е заета в момента. ако искаш кординати ще ти дам.

Общи условия

Активация на акаунт