маса за бал

  • 117 328
  • 164
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 272
 Party LaughingКаня те   bouquet

# 16
  • Мнения: 11 747
Благодаря!  Flutter

Ама ги шашна гостите нали? Не може да не са били впечатлени, няма начин!
Всичко само за един ден ли направи, то е много труд.
А ледената купа - как процедира с нея? Като започне да се топи, какво се прави?
А тези фунийки, навитите от тесто, дето са пълни със сирене или нещо такова, как ги направи?

Аз си изтеглих снимките ти, да се вдъхновявам, като реша да редя маси!  Grinning

# 17
  • Мнения: 305
Да ти  е живо и здраво момичето!

Невероятно много си се постарала, а резултатът е страхотен!Браво!  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 036
Поклон,аплодисменти и адмирации за оформлението.
Това може да е за пример за дипломатически прием,сватба или най - малкото годеж.
  bouquet
Това е наслада и за небцето и за очите.

# 19
  • Мнения: 407
И аз бях абитуриентка,но вкъщи не беше толкова пищно като при aboea.
Браво!!!Справила си се чудесно.Всичко е много изискано и естетически издържано.

# 20
  • Мнения: 1 505
Браво,страхотно си се справила.   bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 272
  bouquetБлагодаря момичета
Да всички бяха много впечатлени не смееха да си вземат да не се развали
Ястията ги приготвях 2 дни 
Ароматни рогчета с крем от риба Тон---и  мъфините са дело на сестричката ми  тя ми приготви и 2 торти ще ви изпратя албума и  много съм и благодарна за помощ  и тя е много добра в кухнята обичам те--- СТЕФИ
Ледената купа я правя за първи път мислех да направя коктел от скариди но не можех да рискувам да не го харесат гостите
  ами просто я сервирах в лед и тя издържа доста време много е ефектна Трябва да се хапва бързо салатата в нея
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=248931&view=1&photo=9  bouquet
      Отговори с цитат
                                                                                                  Ароматни рогчета с крем от риба тон

Продукти

125 гр.меко масло
1 яйце
1/2 ч.л. сол
1/2 ч.л.розмарин
1/2 ч.л.сал вия
1/2ч.л.мащерка
250 гр.брашно
1/2 ч.л.бакпулвер

1 консерва риба тон - филе в собствен сос
1 стрък пресен лук
1 стрък пресен чесън
сол,черен пипер и лимонов сок на вкус
1 с.л.майонеза
1 с.л.галета

Приготвяне

  Разбийте маслото на пяна и прибавете яйцето.Накълцайте подправките на ситно, ако са пресни и ги смесете с брашното,предварително пресято с бакпулвера и солта.Омесете меко тесто и го оставете на студено докато приготвите крема от рибата.Ако яйцето е по -голямо,може да се наложи да добавите още малко брашно.

  Сложете в дълбок съд предварително отцедената риба,лука и чесъна.С паса тор направете гладък крем.Сложете майонезата и галетата.Разбъркайте и вкусете с подправките.

  От алуминиево фолио направете фунийки.Разточете тестото и го нарежете на тънки ленти,широки 1 сам. и дълги 15 сам.Увийте ги спираловидно върху фунийките и изпечете до порозовяване в предварително загря та на 170*фурна.

  Изстиналите фунийки напълнете с рибния крем с помощта на шприц с тънък накрайник.








  Можете да съхраните изпечените фунийки  една седмица в затворен съд и да ги напълните преди поднасяне.

  Направете двойна доза тесто и замразете половината.Така ще имате какво да приготвите при непредвидени гости.

  Ако не ви се завиват фунийки,направете  или изпечете крак ери.Гарнирането е въпрос на фантазия.
http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,2175.165.html  bouquet
 
с гордост aboea --- МИЛЕНА СЕ КАЗВАМ

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 15:12 от aboea

# 22
  • Мнения: 272
  bouquet  bouquetТози букет е за Йоли
Вкусни предложения от Йоли направих и
 Зеленчуков терин

http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,1630.msg26565.html#msg26565
Правих го запърви път всички бяха възхитени  от него
 
аз го сервирах с пресни картофки на пара с копър чесън и масло
страхотен вкус   bouquet

  chef  bouquet

# 23
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Браво!Поздравления за красивата и вкусна маса! Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 485
 #Crazy #Crazy #Crazy
Браво на теб!Чак ми се прииска да съм абитуриентка пак Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 478
Красота Crazy Поздравления Grinning Сподели с какво са патладжаните с маслинка и цветните топчета Crazy Направо нямам думи  bouquet

# 26
  • Мнения: 272
 smile3525Благодаря за хубавите думи.
Патладжаните ги пекнах на грил тиган намазах ги с паста от маслини и сложих топено сирене домат и шунка предварително поръсена с сух чесън и пресен босилек импровизация.
Жълтите топчета са от сварени картофи  ,рола от раци, всичко на ситно ренде и сметана после ги овалях в настърган кашкавал.
Другите са от 3 вида сирена и зелени маслини , сметана, едните са с мак другите с зелентии а третите  в червен пипер.
Милена cook

# 27
  • Мнения: 756
Много е красиво , но сигурно си разбита от толкова труд.Дано дъщеря ти да е разбита / в добрия смисъл / от много танци и качествено забавление

# 28
  • Мнения: 187
Браво aboea голяма красота ,думи нямам smile3501 smile3501

# 29
  • Мнения: 3 621
Страхотна маса поздравления

и да ти е жива и здрава абитюрентката и само да те радва   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт