Залепващи сенници за прозорците у дома??????

  • 2 607
  • 7
  •   1
Отговори
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Незнам дали се изразих правилно, но искам да ви попитам - някой има ли идея дали съществуват сенници, подобни на тези ,които ползваме в колите, само че големи, за в къщи??? Имам проблем /технически/ със слагането на щори, а съм с южно изложение, и през лятото става ад, и днес сутринта ми хрумна,дали пък случайно няма големи лепящи се сенница за прозорците в къщи newsm78  Не ми се смейте много, ама пък знам ли, може и да има такива,които ще ми свършат чудесна работа Grinning

# 1
  • MJF
  • Мнения: 8 528
а руло щори пак ли са технически проблем? щом е юг ти трябват ефективни щори.

# 2
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
а руло щори пак ли са технически проблем? щом е юг ти трябват ефективни щори.

Проблема е ,че няма как да ги захванат Rolling Eyes Rolling Eyes Поне на първо време...терасата ми е остъклена, и точно където се захваща дограмата с терасата, има проблем/беше с гипсокартон, имаше обаче теч, и сега имам само ламарина/. За дългосрочен план,ще се сложат стабилни щори, но ще мине време преди с майстора да се координираме, и си мислех за варианта -сенници, поне за първо време..Та така, това ми е "болката",затова взех да си мисля за "алтернативни"варианти Peace

# 3
  • MJF
  • Мнения: 8 528
от тези за коли има и големи размери като за задно стъкло.може и по-примитивни варианти щом е временно .паус или друга хартия и други временни неща.

# 4
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
от тези за коли има и големи размери като за задно стъкло.може и по-примитивни варианти щом е временно .паус или друга хартия и други временни неща.

Благодаря ти,ще го имам предвид Peace

# 5
  • Мнения: 950
Точно вчера видях такива за задно стъкло че даже и се прибираха лесно  /издърпват се и стават на руло /  Peace

# 6
  • Мнения: 700
 Има и щори руло (не за кола),които се залепват.Днес тъкмо гледах в Бриколаж.

# 7
Фолио, обикновено, домакинско - щом е временно - това е ефективно - тествано е!

Общи условия

Активация на акаунт