резервации през немски тур. фирми?

  • 10 854
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Някой резервирал ли е през немски агенции?  Моля ви дайте линкове към такива. Оказа се , че за елените през български агенции могат  да ми потвърдят едва две седмици преди датата на почивката, а това изобщо не ме устройва. От рецепцията ми казаха, че само през немски тур. фирми може да се плати предварително е да е гарантирано 100%. А ние предвиждаме да сме с трите деца и не можем да си позволим да не е сигурно настаняването.

# 1
  • Мнения: 11 747
Не съм много запозната, но ТУИ.
http://www.tui.at/page.cfm?vpath=index&agent=google&gcli … pMCFQgGuwoddBnHZA

виж дали не е късно, те отраничко си правят резервациите. Нещо ласт минит може да хванете.

# 2
  • Мнения: 11 747
Ето тук скролни надолу, има оферта за
Victoria Elenite Sunrise & Sunset & Emona & Perla


после отиди на стр.4 има още една оферта за Елените - Андалусия

# 3
  • Мнения: 3 215
Само се чудя как точно ще резервирате през тях, като офертите им включват и полет от Австрия/Германия...Съмнявам се, че биха дали от контингента си на хора, които са в Бг и съответно не се налага да летят. Освен ако цената с полет е по-евтина от цената само за хотел,ако се резервира от тук newsm78

# 4
  • Мнения: 639
И аз не знам как.. не ми трябва оферта с полет...

# 5
  • Мнения: 11 747
А, няма да ти го продадат без полет!!  Това вече е коментирано във форума, но доколкото помня пак беше изгодно - не ползваш полета, а само хотела. Освен ако не са започнали да дават по-изгодни оферти за българи, че допреди 1-2 години беше по-евтино да си купиш пакет с полет от Германия, отколкото да си вземеш само хотел от тук.

# 6
  • Мнения: 215
Не може да се резервира така ! Абсурд.

# 7
  • Мнения: 639
4410 лв. ми излиза за една седмица за всички ол инклузив от БГ . 2373 но в евро за седмица през август, т.е. приблизително 4700 в лева през ТУИ. Само че през немския сайт не ми става ясно дали става дума за мезонетите във вилите, за апартамент или ще се тъпчем в една стая аз мъжът ми и трите деца . През БГ могат да ми потвърдят едва в началото на август, а ако не потвърдят ще увиснем ..

# 8
  • Мнения: 3 215
Политиката на хотела е още по-абсурдна. По принцип съществуват два вида резервации - гарантирани и негарантирани.При първия вид се плаща депозит, оставя се кредитна карта, гарантира се резревацията по някакъв начин.При втория - това не се прави, но няма гаранция,че като пристигнеш стаята ти ще се пази за теб. Това в най-общи линии. Затова не мога да разбера защо при положение, че сте готови да платите депозит (независимо дали директно на хотела или на агенцията), ще ви казват, че не могат да ви гарантират резервацията...

# 9
  • Мнения: 11 747
Не разбирам от тези неща, може да говоря глупости, но предполагам че ТУИ или друг туроператор е купил целия хотел за сезона и ако не се продадат някои места, хотела си запазва правото да ги продаде на 'случайни' клиенти. Затова ще чакат до 2 седмици преди датата на почивката, за да видят дъл' ще се продаде на ласт минит оферта и ако остане празно ще ви го дадат на вас.

# 10
  • Мнения: 3 215
Има и такъв вариант, Пина.
Ако бях на мястото на авторката, щях да се преориентирам  newsm78
(Наистина ли  е толкова скъпо в нашите хотели,бе хора. Вярно, че още не почивам с деца и не знам колко са големи децата на авторката, обаче тази цена за една седмица ме разби  Crazy  Sorry, за офф-а)

# 11
  • Мнения: 11 747
Ами не е скъпо, но все пак тя говори за 5 човека! Ол инклузив, този споменатия комплекс май е 5*... даже си е евтино!

# 12
  • Мнения: 3 215
Щом казваш...(В Бг 5* - това е под въпрос.)
Няма повече да измествам темата, извинявам се!  bouquet

# 13
  • Мнения: 11 747
Да се поправя, сега погледнах 3+* е комплекса. Обявили са цена от 374 евро, но това е ол инклузив за 16 нощувки + самолетен билет и си е жива евтиния!

ох, взех да гледам по- подробно. Аз не разбирам немски и ще спра да се обаждам, че нещо май недоразбирам и....  Embarassed

# 14
  • Мнения: 3 215
Да, това прави 1870 евро за 5 човека  за 16 нощувки и е супер, но авторката спомена 2373 евро за една седмица... newsm78

Аз пък разбирам немски, но чета теб,а не сайта им, и май и двете се получава,че говорим наизуст  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт