Отзиви от детска кухня Хер бебе

  • 4 917
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 354
Та това ми е въпросът, какво ще кажете за частна детска кухня Хер бебе. Имам намерение от юли да запиша Калоян на детска кухня, а тази ми е най близо, живея в ж.к. Суха рек.  Педито ми я препоръча, но събирам мнения и за други частни, че държавните не ми вдъхват доверие, а и не смятам че частните са скъпи 50лв. на месец е добра цена за мен.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
Взимах за моя син оттам, не е лоша. Е, може и по-добре да бъде, на в общи линии е добре. Всеки ден или супата или основното е с месо, един път седмично има риба, десертите са еднообразни - разни кремчета и не бих казала, че са добри.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
Тази седмица взимам от тях, всичко се изяжда, което е най - важното. Не бързай да записваш детето за цял месец, пробвай за една седмица дали ще му допадне храната.

# 3
  • София
  • Мнения: 276
От две седмици ни доставят храна от Хер бебе и моето дете почти всичко си изяжда.
Разнообразно е и храната изглежда добре, вкусна е, няма много сол или захар.
Опитай за седмица първо.

 Hug

# 4
  • Мнения: 578
Ние я ползвахме миналата година, но не бях доволна изобщо. Особено в понеделник, като носеха за десерт плод и то в повечето случаи не ставащ за ядене. Или пък за второ качамак за обяд....А супите редовно бяха приготвени от разни замразени смеси, съдържащи и царевица. Сега може да са се променили, не знам, защото не съм ги ползвала скоро, но преди година беше така.

# 5
  • Мнения: 5 370
Позитивни!!! Ето, вижте на колко години е синът ми, храна оттам вземам откакто навърши 11 месеца. Скоро ще прекратяваме, тъй като предстои наесен да тръгва на градина (аз съм работеща, няма ме по 11 часа на ден и доставката на храна ми решава проблема поне за обяд.

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Отрицателни. Вземах оттам повече от половин година. В началото бях доволна, но изведнъж  храната се промени, предполагам, че си смениха готвача, не знам. Супите им станаха едни прозрачни и лигави, месото намаля. Отказах се декември.

Общи условия

Активация на акаунт