За солариума???

  • 12 942
  • 64
  •   1
Отговори
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
Здравейте,утре ще ходя за първи път на солариум,записаха ми 8 мин.,а съм много бяла,да не е много като за начало и моля дайте ми напътствие какво да правя преди това и какво след това,защото нищо не знам,помощщщщщщщщщщщ Embarassed Shocked Crazy

# 1
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Много са различни солариумите, зависи колко е силен. Тук в нашата махала студиото има много силни, аз нямам проблем, но мъжа ми изгоря за 10 мин, той е с много чувствителна кожа, мислехме че 10 е нищо, но всяка кожа е различна. Лошото е че не можеш да разбереш веднага, той почервеня и започна да вдига температура след 2 часа, за една седмица му мина, но се обели 2 пъти. Не стой до края ако започне да ти пари и не се мажи с нищо преди това. Успех.

# 2
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
Много са различни солариумите, зависи колко е силен. Тук в нашата махала студиото има много силни, аз нямам проблем, но мъжа ми изгоря за 10 мин, той е с много чувствителна кожа, мислехме че 10 е нищо, но всяка кожа е различна. Лошото е че не можеш да разбереш веднага, той почервеня и започна да вдига температура след 2 часа, за една седмица му мина, но се обели 2 пъти. Не стой до края ако започне да ти пари и не се мажи с нищо преди това. Успех.
А нали продават на място специални мазила те кога се слагат?

# 3
  • Мнения: 1 464
Значи зависи колко е силен солариума,но щом казваш че си с бяла кожа ти препоръчвам тази програма:
1ви ден-5 мин
2ри ден/на следващия иначе се губи ефекта/-5 мин
3ти ден-10 мин
почиваш 1 ден и отиваш пак за 10 мин
почиваш 2 дни и отиваш за 10 мин
почиваш 3 дни и отиваш за 15 ,после зависи от тена който искаш да постигнеш,можеш да ходиш 2 пъти в седмицата по 15 мин ,ако не искаш да си толкова шоколадова и веднъж е достатъчно.
Задължително си вземи вакса за лице и лосион за тяло ,освен че усилват ефекта от солариума ,предпазват от изгаряне.Половината тен си дължиш на козметиката.
Успех в печенето!

# 4
  • Мнения: 1 464
И няма нищо страшно въпреки че имах сърцетуп първите 2 мин ,но после се успокоих и дори щях да заспя.Предполагам че всичко ще ти обяснят ,но все пак да знаеш че 2 часа след солариума не бива да се къпеш.
Да се похвалиш утре!

# 5
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Мазилата след 2-рия 3-тия път, като се убедиш че го понасяш добре и не гориш, от тях по-силно се почернява и става по-шоколадов тена.

# 6
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
И няма нищо страшно въпреки че имах сърцетуп първите 2 мин ,но после се успокоих и дори щях да заспя.Предполагам че всичко ще ти обяснят ,но все пак да знаеш че 2 часа след солариума не бива да се къпеш.
Да се похвалиш утре!
И аз имах сърцетуп и после ми беше леко отмаляло.Казаха ми другия път да си взема минирална вода малка бутилка да изпия половината преди да влезна и като излезна другата половина а и не бях яла та другия път ще ям Laughing

# 7
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
Petiu6ka забравих да кажа мазах се с един лосион който продават там за 1 път мирише на кафе Laughing би ли ми препоръчила лосион за тяло и вакса за лице ?

# 8
  • Мнения: 922
Здравейте,утре ще ходя за първи път на солариум,записаха ми 8 мин.,а съм много бяла,да не е много като за начало и моля дайте ми напътствие какво да правя преди това и какво след това,защото нищо не знам,помощщщщщщщщщщщ Embarassed Shocked Crazy

Първата процедура трябва да е пет минути.
Втората аз я направих след два дни  пак за пет минути.
Колкото и да си почерняла и да си ходила много пъти, не те съветвам да стоиш повече от 10 мунити на посещение.
На място предлагат специални масла. Едното е 3.50 лева и е за две процедури в солариум.
Другото е по скъпо (около 4 лева) за една процедура, и на опаковката пише за почерняване, а не за солариум така че аз не рискувах с него.
Аз също съм с много бяла кожа имам две процедури и съм много доволна от резултата.

# 9
  • Мнения: 3 011

Първата процедура трябва да е пет минути.
Втората аз я направих след два дни  пак за пет минути.
Колкото и да си почерняла и да си ходила много пъти, не те съветвам да стоиш повече от 10 мунити на посещение.

Това не то4но така, тъй като зависи от мощността на солариума. Първата ми процедура бе6е 8 мин./така ме посъветваха в центъра/, втората след един ден - 10мин. и третата на следващият ден 10 мин. Резулататът е по4ти невидим  newsm78 . Незнам, аз също съм много бяла, пък и соалриума е слаби4ък! Е ще видим по нататък......... Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 464
Petiu6ka забравих да кажа мазах се с един лосион който продават там за 1 път мирише на кафе Laughing би ли ми препоръчила лосион за тяло и вакса за лице ?
Ами аз си ги купувам на място от солариума,лосиона е около15лв,а ваксата 10,но стигат за около10-12 пъти,също продават и ампули за лице

# 11
  • Мнения: 472
Petu6ka Ако си от София , каде ходиш на солариум , че от 3 пъти резултата е на лице !

Аз също ходя на 1 уж е доста силен ама чак от 2-3 пъти да има ефект , а и съм с бяла кожа !

# 12
Могат ли бременни да ходят на солариум?

# 13
  • Мнения: 1 032
Аз от Вторник тръгнах на солариум, днес ще ми бъде второто печене. Laughing
А как да разбера дали е силен или слаб солариума, каква мощност трябва да има? Rolling Eyes Видях единствено, че е Кетлер.
Първия път стоях 10мин. и днес мисля пак толкова да стоя. Thinking

Последна редакция: чт, 26 май 2005, 22:14 от Джуна

# 14
  • Мнения: 3 011
Момичета, аз също съм много бяла, днес ми беше 5-ти път и почти нищо. Е има някаква разлика, но очакванията ми бяха други  Sad . Сигурно солариума е доста слаб - не е турбо. Оставам по 10 мин. Мислех си, че до петата процедурааааа- ехееееее ще съм шоколад ама....... Crossing Arms
Незнам  newsm78, дали пък да не сменя студиото?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт