Имаме нещо в акото

  • 1 112
  • 13
  •   1
Отговори
Искам да ви питам,какво може да е това:В акото на Гогата има едни тъмно кафяви дълги,като стоножки или крачета от хлебарки(така ги виждам аз)неща.Виждали ли сте подобно нещо.и какво може да е според вас.Очаквам спешно да ми отговорите!

# 1
  • в Низината
  • Мнения: 705
Тината, не съм виждала такива неща. Най-добре се обади на периатърката.
Съжалявам, не мога да ти дам по-добър съвет.

# 2
        Благодаря!Ще ходиме при педиатъра след един час,че тогава е на работа.Исках да видя дали някой е виждал нещо такова.И пак благодаря за съпричастността. Hug

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 132
При дъщеря ми са се получавали такива тъмни нишки след ядене на банани.

# 4
           Благодаря.Абе ядохме,ама много малко беше,а сме на кърма и не знам...

# 5
  • Мнения: 822
Да, най-вероятно е от банана. И при нас беше така.

# 6
При малката ми дъщеря също имаше такива нишки,носих акото на педиатъра,който твърдеше,че е несмляна храна,и обикновено се получава от банан.Аз се бях притеснила за паразити.Явно стомахчетата им не могат да преработват все още добре храната.
Пиши за мнението на педиатъра.

# 7
  • Мнения: 413
И при нас се е случвало,докато разбрах че е от твърдата храна и бананите,побърках личната за направления за какви ли не изследвания.Носих изпражнение за микробиологично изследване да изключим наличие на кръв и паразити ooooh!
Но ние имахме сериозни проблеми със стомаха и бяхме на специални диети.Затова аз следях всеки ден изпражненията и така се панирах. Embarassed
Дано и при вас не е нещо сериозно,най-добре си направи консултация с лекар,за да се успокоиш. Hug

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Аз съм виждала такива нишки, от банан са.

# 9
              Ами дадохме ако за изследване в микробиологията,ама ще станат чак в сряда.Не знам.Надявам се да е от банана.мисля да го спра за известно време,да видя дали ще се изчисти.Много ви благодаря на всички за успокоението. Hug

# 10
  • Мнения: 6 029
От банана е, спокойно. 101% съм сигурна:)

# 11
  • Мнения: 12
                Благодаря WhistlingМного ме успокоихте. Hug

# 12
  • Мнения: 12
             Иначе сме спокойни.

# 13
  • Мнения: 12
              Mnogo blagodarq otnowo na wsi`ki mami.

Общи условия

Активация на акаунт