кога изчезва линията на корема

  • 4 836
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
здравейте, искам да попитам кога ви изчезна линията на корема? Родих преди 5 месеца и тя още седи, а ми казаха че не мога да ходя на солариум, за да не остане така завинаги. Наистина ли може да не изчезне и колко още ще седи?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 157
За коя линия говориш  , по точно ?

Ако имаш впредвид белега от секциото : Никога няма да изчезне  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 152
Ясно е за коя линия става въпрос, няма нужда от остроумничене
Темата ти е по скоро за Майки...

По същество - моята се "скри" 6-7 м. след раждането. Не помня кога точно
Знам,че се образува вследствие на определени хормони и след раждането стойностите им се нормализират
Трябва да се махне, със сигурност
Колко за солариума, по-добре изчакай

# 3
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
За коя линия говориш  , по точно ?

Говори за кафявата линия на корема ,която се появява по време на бременноста Mr. Green
Моята изчезна някъде към 3 -4 месец след раждането Peace

# 4
  • Мнения: 2 374
Моята още не е изчезнала,избледняла е,но си седи,дъщеря ми е на 11 месеца!

# 5
  • Мнения: 1 568
Аз нямах такава Thinking или пък да е била бледа,не знам newsm78

# 6
  • Мнения: 3 830
Не на всички се появява Peace

# 7
  • Мнения: 3 306
  newsm78 към 4-5 месец ми се скри

# 8
  • София
  • Мнения: 2 157
Ясно е за коя линия става въпрос, няма нужда от остроумничене
Темата ти е по скоро за Майки...



Е , щом питам значи не  е ясно........! Няма нужда и  от заяждане , нали?

По темата : Причината за появата на тези петна по време на бременност е увеличеният синтез на кожния пигмент меланин. Това става под влияние на увеличеното съдържание на женските полови хормони, характерно за периода на бременността. Кожата става по-чувствителна на въздействието на ултравиолетови лъчи, които също са много честа причина за възникването на хиперпигментации.

Петната обикновено изчезват спонтанно няколко месеца след раждането, но понякога не изчезват напълно и могат да се усилват по време на менструация и под въздействието на ултравиолетови лъчи.
 “Маската на бременността” може да продължи до шест месеца след раждането, но обикновено с времето изчезва.

# 9
  • Мнения: 1 428
Моята вече е почти незабележима.

# 10
  • Мнения: 2 172
1 месец след раждането вече я нямах,но при всеки е индивидуално  Peace По-добре изчакай със солариума  Peace

# 11
  • Мнения: 48
Ужасявах се, че няма да изчезне никога, докато един ден в банята установих, че я няма. Не помня колко време след раждането се случи, но сякаш изведнъж се изпари. Ще се махне, не се притеснявай

# 12
  • Мнения: 575
На мен ми се появи, след като родих и още я имам. Обаче това за солариума ме притесни, аз започнах да ходя. Сега да спирам докато изчезне ли...в противен случай какво, ще си остане там вечно Rolling Eyes Може би, ако си покривам корема в солариума е добре, а newsm78

# 13
  • Мнения: 6 274
Моята още си стои, но не ми пречи Naughty. Не мога да разбера защо толкова ви притеснява ?!  newsm78

# 14
  • Мнения: 1 958
моята изчезна много бързо - може би към края на първия месец след раждането  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт