Какво интересно в Стокхолм?

  • 1 410
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 153
Заминавам за Швеция по работа, но единия уикенд ми е фрий в Стокхолм, та затова питам да препоръчате нещо интересно за гледане, както и шопинг насоки за хубави магазинчета и дали има някакви намаления в момента.
За всякакви насоки ще съм благодарна Hug

# 1
  • Мнения: 2 401
Шведите, разбира се  Wink,  аз на това бих наблегнала. Макар да казват, че доста от тях не се интересували от жени, за съжаление.   Изплакни очи и за мен, Петинка.

# 2
  • Мнения: 3 153
Шведите, разбира се  Wink,  аз на това бих наблегнала. Макар да казват, че доста от тях не се интересували от жени, за съжаление.   Изплакни очи и за мен, Петинка.
Хи, хи, ще изплакна:))) Тях не ги бях планирала към забележителностите, ама ....... каквото-такова:)

# 3
  • София
  • Мнения: 6 522
Ами самият град е уникален с това, че разположен на 14 острова, центърът му е във вода (много чиста).
Иначе има доста музеи(Музеят на севера,кралската и шведската академия на науките, нобеловия институт, музеят на модерното изкуство), зъмъци в бароков стил, кметството и Романско-готическа църква на рицарите; паркът Скансен, стария град, паркът Тиволи (луна парк Peace). Запомнила съм, че в града имали 100 галерии и 50 театъра, но тях не съм посещавала.
За мен шведите са  Sick Sick Sick, виж нещо по-черничко  - италианци, испанци, хървати  Flutter Flutter Flutter, но всичко е въпрос на вкус муа ха ха .
 

Общи условия

Активация на акаунт