За детските надбавки?

  • 2 058
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
Някой да знае ,къде да попитам защо не са ми преведени детските този месец?Някакъв телефон?

# 1
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Детските не ги ли превеждат на 25то число?
Май още е рано, попитай в социалните служби, ако не ти ги преведат в понеделник на 26  Peace

# 2
  • Мнения: 257
Където си подаде молбата в социалните служби! На мен лично ми ги превеждат към края на месеца!!!!

# 3
  • Мнения: 770
Аз ги получавам до 20 число, но за различните райони е различно. Звънни на услуги и искай телефона на Социалната служба в твоя квартал!

# 4
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И аз ги получавам до двайсто число.
А да ми кажете майчинството кога го получавате?

# 5
  • Мнения: 770
Аз го получавам от работодателя, защото съм по старата система

# 6
  • Мнения: 6 274
Аз ги получавам между 15 и 20. Но всяка община, явно си има различен начин на изплащане.

# 7
  • Мнения: 257
И аз ги получавам до двайсто число.
А да ми кажете майчинството кога го получавате?
ПРЕВЕЖДАТ МИ ГО КЪМ 19 - 20  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 428
Детските ми ги превеждат до 19-20 число,а майчинството 29-30.

# 9
  • Мнения: 1 103
Някой да знае ,къде да попитам защо не са ми преведени детските този месец?Някакъв телефон?
Сигурно ти е изтекъл срока трябва да си подадеш нова молба - мойте дойдоха  ( за другия месец подавам молба от 1до 20 число)

# 10
  • Мнения: 1 586
Този месец и на мен малко ми ги забавиха но преди два дни ги получих,майчинството го получавам в края на месеца,още не съм!

# 11
  • Мнения: 10 982
Детските ми ги превеждат на 15-то число всеки месец. Може и да ти е изтекъл срока, провери това.

# 12
  • Мнения: 4 753
Нямам идея кога ми превеждат детските, но знам че до края на месеца трябва да са ми по картата...  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 5 693
Моите превеждат на всяко 15 то число!

# 14
  • Мнения: 9 973
Моите превеждат на всяко 15 то число!
и нашите тогава

Общи условия

Активация на акаунт