Кръвен тест за отслабване ?

  • 828
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 113
Моля за извинение ако това е поредният глупав въпорос, но две от моите познати си правиха такъв тест на "Симеон" 75 и са доволни от резултатите след спазване режим с прием само на предписаните за всеки отделни видове храни/напитки и пр.
 Изследва се само периферна кръв.

На мен ми се вижда нереално и лишено от грамотни обяснения конкретно това, но не съм специалист.

Питах ги на какво се основават тези изводи, не получавам свестен отговор, а цените не са ниски (минимум 200 лева и повече ...).

Има ли някой минал през това и какви са му изводите в дългосрочен аспект ?

 
 

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Съветвам те да зададеш въпроса си в Подфорум "Красива мама"- за диетите. Имаше май подобни теми за такива тестова- разгледай ги. Peace

# 2
  • Мнения: 2 113
Съветвам те да зададеш въпроса си в Подфорум "Красива мама"- за диетите. Имаше май подобни теми за такива тестова- разгледай ги. Peace

Тук се надявам на отговории от мами и татковци, които не са само красиви  Mr. Green.

Разчитам и на професионално мнение, затова и тук  питах.
Зададох и на фирмата въпроса на основата на радикали или на ензими или на какво се основават изводите им, но получих отговор "на кръв". Без коментар.
Та затова питам и тук.
Дано някой с клинична лаборатория (като специалност) или друга свързана да ми отговори.

# 3
  • Мнения: 4 335
А кьде го правят този тест Thinking

# 4
  • Мнения: 635
Този режим цял живот ли ще трябва да се спазва.

Общи условия

Активация на акаунт