Моля за съвет

  • 1 380
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 414
Здравейте,извинете ме,че пускам нова тема,но имам спешен въпрос. Simple Smile
По принцип съм доста скептично настроена към онлайн магазините,но днес докато разглеждах в Гет.бг попаднах на две много примамливи за мен оферти. Embarassed
Искам да си поръчам два парфюма-тестери.Цената им от сайта е малко по-ниска с тази от парфюмериите.По принцип съм доста скептична,но все пак този сайт е един от най-големите сайтове и мисля,че може да им се има доверие. Rolling Eyes Също така и двата парфюми са нови,което според мен,намаляма шанса да са ментета. Rolling Eyes
И все пак,се интересувам и от вашето мнение. Stuck Out Tongue
Ето,това са двата парфюма:
http://get.bg/catalog/product_info.php?manufacturers_id=124&products_id=22367
и
http://get.bg/catalog/product_info.php?manufacturers_id=352&products_id=29065

Благодаря предварително на всички   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 875
Какво конкретно питаш, дали да си ги поръчаш ли?
Никой не може да ти каже със сигурност дали не са ментета. То и в реален магазин няма гаранция.
Цената е по-ниска, защото онлайн магазините не плащат наем за помещение, заплати на продавачки и т.н.
 Аз лично тестери никога не купувам, ти си прецени.

# 2
  • Мнения: 2 414
Благодаря за бързия отговор  bouquet
Естествено,че гаранция на 100% няма ,но все пак търся мнения-за онлайн магазините като цяло и най-вече за Гет.бг. Peace
Аз по принцип много лесно се колебая и за това се надявам да ми дадете "тласък" да ги поръчам. Hug

# 3
  • Мнения: 2 172
Много момичета от форума,любителки на скъпите парфюми си поръчват от гет.бг и са доволни  Peace Аз лично не бих поръчала защото съм супер капризна по отношение на аромати и насляпо не мога да преценя.Но ако предварително знам уханията и съм ги тествала бих си поръчала  Peace

# 4
  • Мнения: 2 414
На сяпо парфюм и аз не бих поръчала-тествала съм ги вече. Wink
Мерси за отговора ти,ще поизчскам още 1-2 дни,да събера още малко мнетия и ще поръчам. Peace

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Много момичета от форума,любителки на скъпите парфюми си поръчват от гет.бг и са доволни  Peace Аз лично не бих поръчала защото съм супер капризна по отношение на аромати и насляпо не мога да преценя.Но ако предварително знам уханията и съм ги тествала бих си поръчала  Peace
и аз така Peace

# 6
  • Мнения: 1 733
Чрсто пазарувам онлайн и нямам притеснения. Все пак ако не познавам аромата на парфюма, не бих го купила.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 746
От гет.бг не бих си взела парфюм. Почти съм убедена, че парфюмите им са фалшиви.
Почти всички , които познавам и са поръчвали от там имат съмнения относно качеството на парфюмите си.
Освен това ги смятам за некоректни като цяло.
Ако искаш провери и чрез гуугъл за повече отзиви.
За парфюми предпочитам други сайтове.

# 8
  • Мнения: 2 414
illyкои сайтове? Praynig

# 9
  • София
  • Мнения: 4 746

Ами засега съм доволна от Мегашоп. Не знам дали има някаква разлика в цените от останалите.
Също и от парфюми-маркет. Peace

# 10
  • Мнения: 3 830
И аз не бих рискувала. Купувам парфюм, когато го пробвам на хартиен тестер, после на собствената си кожа и едва тогава решавам. Peace Другите условия са мястото да не се зарежда от един мой познат, който зарежда много магазини в България с ментета и ароматът да трае минимум 24 часа.
Само веднъж до сега съм грешала в преценката си. Вчера си взех още един парфюм. Peace

# 11
  • Мнения: 3 830
По принцип сайтовете за парфюми са ми доста съмнителни.
Вярвам на мегашоп и още един- два Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 4 746
И аз не бих рискувала. Купувам парфюм, когато го пробвам на хартиен тестер, после на собствената си кожа и едва тогава решавам. Peace Другите условия са мястото да не се зарежда от един мой познат, който зарежда много магазини в България с ментета и ароматът да трае минимум 24 часа.
Само веднъж до сега съм грешала в преценката си. Вчера си взех още един парфюм. Peace


Мелиса каза, че вече ги е тествала  Simple Smile
Относно трайността от 24ч не гаранция за това, че парфюмът е оригинален. По-леките тоалетни води често имат по-малка трайност.

# 13
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Аз на скоро поръчах 5 парфюма от Get.bg и само Азаро Хром е траен. Останалите хем са тестери и уж трябва да са по-наситени, хем не са трайни. Все пак, всичко си е на риск. Както писаха и по-горе, то и в магазините не се знае кое  е трайно и кое не. Така че - решаваш и поръчваш, пробваш и казваш или скачаш на по-високата цена в магазина и пак рискуваш. Успех Peace!

# 14
  • Мнения: 2 414
По принцип не мисля,че тестерите трябва да са по-трайни от парфюмите... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт