Подарък до 50 лв?

  • 1 730
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 800
Братовчед на мъжа ми става абитуриент след седмица - искам да му подарим нещо ефектно, но не много скъпо, в момента нямаме много възможности. Дайте идея, моля ви, че и време не остана

# 1
  • ЕН
  • Мнения: 543
от какво ли имат нужда сегашните младежи??? newsm78 идея си нямам. попитайте и него като му кажете че не е лошо да се съобрази с финансите ви (ако сте близки де)
дано да решиш скоро  bouquet

# 2
  • Мнения: 56
Май ще е по добре да си му дадете пари, така ще си купи нещо, от което има нужда и му харесва .

# 3
  • София
  • Мнения: 1 762
D.Stoyanova , имам син абитурент. Близки ме питаха какво да му вземат за подарък. Аз самата питах пък него. Определено предпочита пари. Приятелчетата му също. А 50 лв. си е една достатъчна сума..........  Peace

# 4
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Не се тормози дай на детето парите да си купи каквото иска.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 064
Да, май най-добре да получи пари. Ще му дойдат добре около празника!

# 6
  • Мнения: 251
Нямаше ли някъде подобна тема? Беше от сорта "Какво да подарим на абитуриент" или нещо подобно.Там има доста съвети за подаръци за абитуриент. Отскочи до там...

# 7
  • Мнения: 246
И според мен най-добре да му дадете пари...Аз подарих на племенника преди време,когато беше абитуриент,златен пръстен за кутрето Simple SmileНе беше скъп и много му хареса,но всеки е индивидуален

# 8
  • Варна
  • Мнения: 355
Освен стандартното - парфюм, риза или блуза нещо (което май не е много оригинално), според мен ако ще му давате пари, опаковайте ги по-интересно - в магазините за подаръци има разни готини кутийки, може и в балон да ги пъхнете. Поне да не е така на ръка или в плик. И весело изкарване на празника!

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Парички  Peace

# 10
  • Мнения: 800
Благодяр ви за отговорите, май наистина ще си дадем паричките, малко-много ще ги намести. Приятен ден на всички

# 11
  • Мнения: 2 024
Може сребърен синджир /има дебела или тънка оплетка/ за около 20 лв., за да му остане за  спомен от вас. И отделно 30лв.

Общи условия

Активация на акаунт