Финални дни за всички 4-токласници...

  • 22 933
  • 301
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... или поне за тези в БГ!
Честита ни поредна темичка   bouquet

# 1
  • Мнения: 3 743
Сега се замислих, че като свършат децата училище няма да си зарежем темичката, нали Thinking
За нас днес е последния учебен ден, ще им събират и учебниците. Утре имат спортен празник и в понеделник заминаваме към Търново Peace

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и естествено имам честта 1-ва да се разпиша  bowuu

Щерката завършва 4ти клас или основното си образование с пълно 6.

Някак не мога чистосърдечно да се зарадвам на тези "фалшиви" 6-ци. Не, че детето ми не се учи, но чак перфектно не е. Не искам да се заблуждавам.
А вие как сте?

И следващия въпрос: щом вече са оформени и дори почнаха да връщат учебници, какво ще им губят времето цяла седмица още?  Close


П.П: Точно като мен беше едно време баща ми. Аз дивея, че съм отличничка, а той - всичко е фалшиво. Confused Е, чак сега го разбирам  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 11 657
Честита Нова Темичка!Браво на Шани!
И аз се бях замислила дали ще "поддържаме връзка" докато децата не са на училище.
Шани аз за моето дете смятам,че си заслужава шестиците,ако ги има разбира се.Не знам какъв ще му бъде успеха.
Не зная дали е перфектен...в рамките на това,което учат може би да.Всички учители са доволни от него.Детето учи,чете,интересува се...
На фона на това,което е било едно време може и да не е перфектен.Ама какво значи и перфектен  newsm78?
Вчера са им събрали бележниците,другата седмица ще ходят по разни мероприятия,ако ръководството разреши.
На 30.05 родителите ще им организираме прощално тържество,нали класа се разпада и се сформират нови паралелки от 5 клас.

Лови ЧИД на синчето!С гордост да си носи името!  bouquet

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ама какво значи и перфектен  newsm78?

ами как точно да ти кажа...
Примерно - това, че съм Дева достатъчно ли е  Laughing

Лови, ЧИД на малкия ти джентълмен!   bouquet Да му е живо и здраво името и той покрай него  Hug

Разписала съм се 2-ра, след Ия  Hug
Мила, обещавам и през ваканцията да пиша и да правя теми  Heart Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 11 657
А девите за пИрфектни ли минават? Wink

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А девите за пИрфектни ли минават? Wink

виж, сега като се замислих... по-скоро са максималисти  Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 3 743
А девите за пИрфектни ли минават? Wink
Няколко деви познавам - всичките са абсолютни педанти Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 11 657
А девите за пИрфектни ли минават? Wink

виж, сега като се замислих... по-скоро са максималисти  Twisted Evil

Сега разбирам защо искаш още и още от щерката!!!

# 9
  • Мнения: 7 263
Охооо не само има нова тема, но и вече има конкретни разисквания.
Аз за успеха ще се въздържа да коментирам, пък и още не знаем какви оценки ще получим. Бях споменала на нашата госпожа, че Боби ще кандидатства след края на годината затова очаквам да имаме поне една 4-ка Twisted Evil.
Явно по БЕЛ няма да стане след като се представи добре на матурите, така че най-вероятно ще е по ЧП.
Живи и здрави да сме ще го преживеем. Иначе общия му успех ще е над 5.
Естествено и аз искам повече, нищо че съм иначе от лежерните Овни.
При кошмара който преживяхме 4 години, вече просто искам да видя края ....
За мен е важно че Боби успя да се промени, успя да докаже че е умен и интелигентен, надявам се и мисленето му да се е променило по повод ученето.
Ще си поддържаме връзка и лятото иска ли питане  Hug

# 10
  • Мнения: 2 567
Хайде и аз да цопна в новата темичка  Simple Smile
Шани, позна каква Летка съм  Wink Въпреки, че както писах, въобще забравям как е пълното ми име. Даже на Летисия по ще се обърна  Simple Smile
Браво на щерката ти за пълното 6! Мился, че детето си ги е напълно заслужено получило шестиците. Недей си разваля удоволствието от отличието на момичето си  с разни кофти мисли Hug

Моята и тя за поредна година ще завърши с пълно шест, ама някак си не си го слагам на акъл. Може би, защото не ходи редовно на училище и това с оценките и бележника е далеч от вълненията ни  Simple Smile
Важното за мен е, че съм била в процеса на ученето и знам къде точно има какво да се желае и къде е наистина без грешка. Като цяло съм доволна от нея. Мисля, че е подготвена на едно добро ниво и гледам да не се притеснявам за догодина. Дори по недолюбван предмет като ЧО може да ти мине хронологически през двете царства и да ти стигне до демократична България с разните му ханове, царе, събития и дати без да се напъва много.

Аз също съм за продължаване на темата ни и през ваканцията. В нея си споделяме и ежедневни неща и би било хубаво да си продължим. Може и да не пишем най-редовно, но поне от време на време, че да не се забравим  Hug

# 11
  • Мнения: 1 655
Записвам се и аз в темичката ми любима. Hug

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, позна каква Летка съм  Wink

веднага ти казвам как.  Grinning
Имах съученичка Виолета, която всички наричахме Лети  Simple Smile
НЕВЕРОЯТНО момиче беше. До 7ми клас беше най-силната ни съученичка по математика, български и рисуване. Чак такава комбинация не бях срещала. И с лекота й се отдаваше науката. Тя обаче избра рисуването. Сега мисля, че е web дизайнер някъде.
Иначе благодаря за поздравленията  Hug


.Бях споменала на нашата госпожа, че Боби ще кандидатства след края на годината затова очаквам да имаме поне една 4-ка

е това пък защо?  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 7 263

.Бях споменала на нашата госпожа, че Боби ще кандидатства след края на годината затова очаквам да имаме поне една 4-ка

е това пък защо?  Rolling Eyes

Че как защо?!
Любов ли бе да го опишеш при нас..... Twisted Evil
Защото дребнавостта и злобата са безгранични, защото няма как да се примириш и да признаеш пред себе си, че си сгрешил. Ти си Педагог, те не грешиш в преценките си, ти си върха....
Ако някой не ти го признава е неблагодарен, невъзпитан, нахалник  Twisted Evil

# 14
  • София
  • Мнения: 11 657
Девойки как ще отпразнуват децата Ви края на учебната година и началното си образование?
Може и да сте писали нещо,но аз не помня  Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт