Отговори
  • Мнения: 62
привет мами!разреших си да пусна тази тема защото съм доста разтревожена.моята госпожица се роди 49см но за 2 месеца е пораснала само с 4.иначе като килограми се развива добре-качваме по 1 на месец.моля ви ако някой е имал същия проблем или знае,че това е симптом за нещо притеснително да пише.
благодаря предварително Hug

# 1
  • Мнения: 9 973
това проблем ли е изобщо?Педи ли каза така? newsm78
децата не растат по калъп,имай търпение ще порасне

# 2
  • Мнения: 827
Не мисля, че е проблем, още повече че меренето на бебетата далеч не е най-точното - ако всичко друго е наред, няма място за притеснения Hug

# 3
  • Мнения: 5 393
Всяко дете расте по различен начин, не мисля, че има за какво да се притесняваш.

# 4
  • Мнения: 9 467
Е по колко да расте Laughing
 Не се шашкай-нормално си е Hug Има месеци в които не наддват, а само на височина растат..но това е по-нататък Wink

# 5
  • Мнения: 62
благодаря ви майчета Hug Hug Hugза ппореден път този форум много ми помага.МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ

# 6
  • Мнения: 121
Няма място за притеснение като знам как ги мерят Никола 1м. го изкараха пораснал 5см. а 2 николко и педито си измисли там някакви данни за картона за консултация

# 7
  • Мнения: 492
Не мисля, че е проблем, още повече че меренето на бебетата далеч не е най-точното - ако всичко друго е наред, няма място за притеснения Hug
Моята дъщеря също растеше с по 2см , че даже и с по 1. Peace

# 8
  • Мнения: 678
А колко беше на 20 ден/или не сте ходили на консултация/,а на 1 месец?
А ми тя е родена по дребничка,може другия месец на порасне повече.

# 9
  • Мнения: 391
Аз пък обратно, първия месец дръпнахме 8 см и аз реших че съм родила гигант, много се притесних. Ама втоория порастна само 2. Това е мн индивидуално, а 4 см ми се струва наппълно нормално. Кой те плаши с такива глупости???

# 10
  • Мнения: 827
Няма място за притеснение като знам как ги мерят Никола 1м. го изкараха пораснал 5см. а 2 николко и педито си измисли там някакви данни за картона за консултация
Калина на 9-10-месечната консултация според мерките трябваше да се е смалила с 1см, от кумова срама й написаха 1см отгоре обаче Laughing

# 11
  • Мнения: 5 393

Калина на 9-10-месечната консултация според мерките трябваше да се е смалила с 1см, от кумова срама й написаха 1см отгоре обаче Laughing

 hahaha hahaha hahaha  хем смешно, хем..... ooooh!

# 12
  • Мнения: 8 999
На моя приятелка бебето й се беше смалило между две консултации! Явно един от двата пъти е било премерено грешно.
А и не виждам защо 4 см. да са малко, нали все пак расте?

# 13
  • София
  • Мнения: 39 719
Няма нищо притеснително в това. Щом качва на килограми (повече), ще качи по-малко в ръста, и обратното.
И аз съм минала по твоя път. Ревах на педито на Дияна "ама как така е пораснала толкова малко" Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 745
Напълно нормално е!Особено ако и ти или мъжа ти сте по-дребнички,като нас!  Wink
Иначе и моето мъниче го изкараха с 3,5 см. по-малко миналия месец!  Shocked После пак го мериха и се оказа +1,5см.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт