д-р Дорина Герганова - отзиви ?

  • 3 412
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 210
Здравейте, искам да си сменя наблюдаващия лекар с д-р Герганова, защото ми я препоръчаха и защото рабори с НЗОК. Моля, ако някой е ходил при нея да сподели.

# 1
  • Мнения: 172
Здравей!Малко късно съм видяла постинга ти.Тя ми следи бременността.Не знам дали си се записала при нея,затова няма да изпадам в подробностти.Ако искаш ще пиша!

# 2
  • София
  • Мнения: 210
Вече се записах, преди една седмица. Но моля те сподели си мнението.

# 3
  • Мнения: 172
Според мен проследяването на бременността ми премина съвсем нормално.Реагира правилно предполагам ,на оплакванията ми .В 4мес ми предписа хапчета за задържане,в 7 мес.ме насочи към болница за задържаща терапия.Оказа се с основание.Не ме е гледала на видеозон всеки път,но ме слушаше със слушалката за тоновете.Следях дали извършва всички изследвания,извършва си ги жената.Никога не ми е взимала такса както за прегледите,така и за изследванията.Обясни ми за БХС,аз си го направих по желание.Единственото,което мен ме дразнеше е ,че ме пращаше по комисии за болнични,но то май тя и да искаше не можеше да ми даде толкова дни.Аз бях в болнични от 4 мес да края.Иначе като отношение много внимателна жена,преди да вляза да раждам ме беше подготвила какво ме очаква.Обясни ми процедурите,които ме очакват в пред родилна зала.Ами общо взето това е.Като цяло съм си останала с добри чувства към нея.Цялата ми бременност и изследванията ми излезнаха 0лв. и 0 ст.,така както би трябвало да е при всички, които уж работят с НЗОК

# 4
  • София
  • Мнения: 210
Много благодаря за мнението   bouquet. Излиза , че не съм сгрешила с избора си.

# 5
  • Мнения: 172
Забравих само да ти кажа,че ми показа само веднъж бебето на видеозона.А на мен много ми се искаше да го виждам всеки път.И е малко пестелива на приказки,а аз постоянно тръпнех да ми каже колко см е,какъв пол е и т.н....

# 6
  • София
  • Мнения: 210
Ами да, няма как да се вижда, и на мен това не ми хареса. Аз ходя и на частно, където виждам всичко, има монитор над главата ми както съм легнала. Хм, освен да продължа да ходя и при двамата  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт