Повръщане в осми месец

  • 9 542
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Искам да попитам някой имал ли е подобен проблем? В началото на бременността не съм повръщала, но сега съм в осми месец и от миналия месец постоянно ми се гади и вече няколко пъти повръщах. Това малко ме притеснява. Незнам дали е от храната или бебето притиска стомаха по някакъв начин. Моля кажете дали някой е имал подобни симптоми?

# 1
  • Мнения: 5 026
Аз, към края на бременността си, имах един повръщащ период.
Ако си много обезпокоена-консултирай се с гинеколога си  Peace

# 2
  • Мнения: 518
Аз не съм повръщала в началото на бременността, не ми сее случвало и в края - в 9-ти месец съм. Не знам, миличка дали е нормално да повръщаш сега, то при всеки си е индивидуално  newsm78 Питай доктора, той ще ти каже най-точно Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Аз си повръщах буквално до преди да родя Wink и двата пъти. Имаше някакво затишие към 7 месец и после пак  Sick

# 4
  • Мнения: 498
Аз си повръщах от втория месец, после имаше малко затишие към 6 месц и от края на седмия с пълна сила, та така до края пазих тоалетната чиния.

# 5
  • Мнения: 4 753
Може да е нормално...  Rolling Eyes Мен ме безпокоеше факта, че по време на бременността никога не ми се е повръщало и нищо не ми се дояждаше, нямах подути крака, не пикаех през 5 мин и прочие екстри... Чудех се дали е нормално и се шашках, бях се подготвила за големи катаклизми, а то нищо и половина...  Grinning

# 6
  • Мнения: 9 814
В края на деветия месец, малко преди да родя започнах да повръщам.

# 7
  • Мнения: 20
Миналата събота бях на преглед, но просто забравих да попитам докторката, защото точно тогава имаше затишие и беше преминало гаденето. Като се замислия когато започна гадененто май почнах да пия магнерич, после го намалих, и май затова се успокои стомаха, сега пък съм на магнерот и след 4 дена пиене на хапчетата пак почна незнам дали и това има някаква връзка. Първата бременност нямаше нищо и затова сега ми е старнно малко и притеснено.
Благодаря на всички за отговорите. Страхотни сте Simple Smile

# 8
  • Мнения: 9 973
аз опитах 2-3 пъти да повръщам в 9м.,но не успях.Не ми се е гадело през другото време

# 9
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Миналата, ти си вече почти накрая на бременността. Още малко!   bouquet

Може и от Магнерота да е, не се притеснявай. За успокоение се обади на лекарката, тя ще ти каже със сигурност. Успех!  Grinning

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Ако не е постоянно повръщането, че да води до дехидратация си е нормално  Wink Аз доста повръщах до 4 месец, а към края само от определени храни /рибата ми беше фаворит в това отношение Crazy/. Ако е прекалено, можеш да питаш Док дали можеш да пиеш Деган за гаденето Peace
Безпроблемна бременност до края и леко раждане!
П.П. Виж в листовката на магнерота, май наистина имаше такъв страничен ефект описан, наред с възможността за разстройство...И аз го пиех, но не ми се отрази така.

# 11
  • Мнения: 20
Благодаря ви момичета !  Hug Наистина не остана вече ама... Simple Smile и десета бременност да е притесненията си ги има, а и гаденето е адски неприятно, особено съчетано с факта, че изпадам в паника от повръщане и затова може би подтискам вместо да ми олекне.

# 12
  • София
  • Мнения: 518
Не се притеснявай,аз повръщах от началото до края,дори лежах и в болница на системи,в момента в който родих всичко спря Peace

# 13
  • Мнения: 686
Не се притеснявай,само се пази в жегите + повръщането да не се обезводниш.

# 14
  • София
  • Мнения: 39 745
Според мен е нормално. Не, че има нещо нормално в действието "тичане като финикиец до 00".
И аз съм така. Хапна нещо, бебето ми приклещи жлъчката, тя му се опъне - аз дежурна в 00. Мъж ми вече не смее да ми предлага прясна зелена салата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт