Тример за тяло

  • 10 906
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 606
Здравейте!
Решила съм за рожденният ден на моя да му взема тример за тяло,но се колебая между Регминтон и Филипс.
Цената и двата е една и съща-95лв.В магазина ми казаха,че този на филипс бил по добър,но аз все пак да питам какво ще ми препоръчате Wink

# 1
  • Мнения: 824
Бих се спряла на Филипс,но не очаквай чудеса от него.

# 2
  • Мнения: 606
Може ли някой да ме светне, какво е тример?

# 3
  • Мнения: 12 613
Може ли някой да ме светне, какво е тример?

Машинка за подстригване

# 4
  • Мнения: 606
На коса??? Че той сам може ли да се стриже?  Shocked

# 5
  • Мнения: 274
Не на коса,  а на косми в носа, ушите и тези, които "надстърчат" от веждите. Примерно.

# 6
  • Мнения: 606
Тези за които говоря са  само за тяло Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 6 265
Ние преди няколко дена купихме от Метро за 80 и няколко лева (ох, не се сещам за точната цена сега) електрическа самобръсначка на Филипс, която в същото време и е тример за тялото. Безжична е и може да се ползва под душа.

# 8
  • Мнения: 606
Ние преди няколко дена купихме от Метро за 80 и няколко лева (ох, не се сещам за точната цена сега) електрическа самобръсначка на Филипс, която в същото време и е тример за тялото. Безжична е и може да се ползва под душа.


Доволна ли си?Добре ли обира?

# 9
  • Мнения: 4 290
постояхо чета ''трипер за тяло"-луда работа!!!

# 10
  • София
  • Мнения: 6 265
Ние преди няколко дена купихме от Метро за 80 и няколко лева (ох, не се сещам за точната цена сега) електрическа самобръсначка на Филипс, която в същото време и е тример за тялото. Безжична е и може да се ползва под душа.


Доволна ли си?Добре ли обира?

Ами ние я взехме за подарък на свекър ми. Ще го питам. Иначе мъж ми я пробва и каза, че е добре.

Общи условия

Активация на акаунт