Музика за GSM

  • 5 408
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Предварително се извинявам за може би неточните обяснения ,но не съм много в час с компютърната терминология. Та да се опитам да уточня в какво се състои моето питане: искам да прехвърля дадена Mp3-ка от компютъра на GSM . Но не ми трябват тези, които се заплащат и веднага ти ги пращат на телефона .Мисълта ми е как определена песен ,която съм запаметила в компютъра ,да си я прехвърля на GSM-а?! Имам и Bluetooth устройство, но с него успявам само да пратя данни от GSM-а на PC-то. А ми трябва точно обратното. Дали някаква програма ми трябва или друг кабел ? newsm78 Много съм зле с тая техника  Embarassed ,ама какво да правя сега се уча Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 39 761
С bluetooth става. Аз съм със Сансунг и използвам BlueSoleil, програмка, която си вървеше с bluetooth-а.

# 2
  • Мнения: 2 005
Кликваш с десния бутон върху избрания мр3 файл /при включен блутут/ и избираш SEND TO /изпрати до/, в дясно ще се отворят възможностите и между тях трябва да е и записано и "името", марката на мобилния телефон или просто да пише с блуту.   bouquet

# 3
  • Мнения: 142
Ми то точно това се опитвам да направя,  значи съм на прав път. Обаче сред опциите (кликвайки върху песента) няма да пише нито марката на GSM-а( и моя е Samsung ) ,нито -изпрати към Bluetooth. Дали пък нещо не е инсталирано и не може да засече телефона, но пък ако беше така, нямаше да мога и да пращам към компютъра. Пак ще човъркам ,ама явно има нещо друго.

# 4
  • Мнения: 2 005
Опитай да изпратиш нещо друго, например снимка, дори пробвай с такава, която си свалила от телефона, т.е. върни я обратно. после пробвай с музика пак такава, която е била на телефона. Възможно е апарата да приема мелодии до определен размер. Съпруга ми имаше един "куц" Панасоник, който не приемаше повече от 1 МБ мелодии. Успех!  bouquet

# 5
  • Мнения: 142
Когато кликна с десен бутон върху даден файл (в случая и тези, които съм пратила от телефона), в опциите на падащото меню изобщо няма такава, която да е свързана с препратка към GSM или нещо свързано с блутута. Появяват се -send to : my documents ,desctop, floppy и т.н.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 761
Сега ще ти покажа как действам с моята програма.

Ръгваш блутута Simple Smile Активираш блутут-а на тел-а.



Сърч на устройството.

 

Намиране. Клик.



Клик на съответната иконка. В случая:



Отваряне на броусера (в случая тел-а)



Аз имам само sounds (amr, mmf, и т.н.), music (mp3), videos и images.
Действа се като с обик. windows explorer. Или copy&paste или drag&drop.

# 7
  • Мнения: 142
Страшно много ти благодаря   bouquet Hug  Нямаше да се справя без тези подробни обяснения. Не знаех как да използвам програмката. Особено щях да се затрудня и по-точно нямаше да се сетя  и за стъпката copy-paste .Сега всичко е ok! Кефя се на новите си песнички  :)newsm44

Общи условия

Активация на акаунт